Wpis z mikrobloga

  • 13
@pablo397 Ten ruski to idealny przykład tego, co się naczytałem z ich strony od czasu wybuchu wojny. On jest zdziwiony, że ktoś będzie do niego negatywnie nastawiony, bo przecież nikomu krzywdy nie zrobił, on jest inny niż reszta i nie oceniaj go. Jak przegrywają to wojna Putina i polityków, a on ma to w dupie i proszę go nie mieszać. Ale w przypadku sukcesów to wielka duma narodowa, klękajcie przed imperium rosyjskim
  • Odpowiedz
@pablo397: Przecież Ruski ma rację. Polak zachował się tutaj jak burak. Polak nic nie wie o tym Rosjaninie, czy jest dobrym człowiekiem czy złym, a już go zaszufladkował w swoim umie. Wyraźnie pokazuje Rosjaninowi swoją pogardę. Jego niechęć do niego wynika tylko z przynależności narodowej tego Rosjanina. Odmawia mu europejskiej przynależności kulturowej. Bardzo nieładne zachowanie naszego rodaka. Rosjanin miał pełne prawo być oburzony.
  • Odpowiedz
  • 1
@pablo397 krindż mnie przeszedł taki, że nie dałem rady do końca. Dobrze rozumiem, że typ się #!$%@?ł do ruskiego, że jest z rosji? Zero kontekstu, czy z tej rosji nie wyjechał 20 lat temu, albo co sądzi o władzy? I to jeszcze, przynajmniej tyle co obejrzałem, do końca nie wiedział do czego chce się #!$%@?ć i wyszedł po prostu na debila, co się wysłowić nie umie.

Trzeba mieć nasrane we łbie. Pokazujcie
  • Odpowiedz
Przecież Ruski ma rację. Polak zachował się tutaj jak burak. Polak nic nie wie o tym Rosjaninie, czy jest dobrym człowiekiem czy złym, a już go zaszufladkował w swoim umie. Wyraźnie pokazuje Rosjaninowi swoją pogardę. Jego niechęć do niego wynika tylko z przynależności narodowej tego Rosjanina. Odmawia mu europejskiej przynależności kulturowej. Bardzo nieładne zachowanie naszego rodaka. Rosjanin miał pełne prawo być oburzony.


@jz25: no oczywiście, ty byś w kilka sekund klęczał
  • Odpowiedz
Dobrze rozumiem


@PerkoS: źle rozumiesz onucko, typ powiedział, że jest z rosji, polak na to prychnął i się ruski zesrał, że rosja to wielki kraj, on nic o rosji nie wie i powinien mówić po rusku, bo to największy język na świecie. Wy tu onuce #!$%@?, że typ może jest z opozycji na uchodźctwie xDDDDDDDD a sam #!$%@?, że jest typowym ruskim popierającym wojnę, ale proszę się nie czepiać, bo nic
  • Odpowiedz