Wpis z mikrobloga

Dla mnie to nie urojenia.
Pomagał bym Ukrainie nawet jakby była pewność że dzień po końcu wojny zmienia nazwę na BanderaLand.

Po prostu jak Ukraina wygra to naszym ewentualnym wrogiem będzie zniszczona wojna Ukraina, która lotnictwo NATO będzie mogło przeorać w parę godzin bez obawy o odwet atomówka.

Jak wygra rosja to naszym wrogiem będzie podbudowana sukcesem rosja z atomówkami plus zniewolona przez nich Ukraina z wrogim nam rządem.

No dla mnie jedna opcja się bardziej kalkuluje xD

#ukraina
Pobierz Kantar - Dla mnie to nie urojenia.
Pomagał bym Ukrainie nawet jakby była pewność że ...
źródło: comment_1673856649QgLt4itmrSN1PVZJC0WyYy.jpg
  • 7
jak Ukraina wygra to naszym ewentualnym wrogiem będzie zniszczona wojna Ukraina


@Kantar: to jeden z najgłupszych argumentów jakie te ruskie trolle wymyśliły. Kraj zniszczony wojną, praktycznie bez gospodarki zaatakuje polskę xD
@muskutanin: nie no wizja przesadzona ale oddaje moją myśl.
Najważniejsze to co będzie najkorzystniejsze dla Polski a nawet BanderaLand obok ale z #!$%@? rosja to lepsza opcja niż wygrana rosji + podległy im rząd na Ukrainie czy po prostu wcielenie Ukrainy do federacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@januszdoe: przeorany wojną kraj z mnóstwem zachodniej technologii który NATO zniszczyłoby w trzy dni?

W sensie Afganistan? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Kantar: gościu widać daleko ma sklep a kac męczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

już widzę jak Ukraińcy bo zwycięstwie będą chcieli na nas z nożem polecieć, rząd może się zmienić i mieć nasrane w głowie ale ludzie zwyczajnie odmówią napaści na tych którzy tak pomogli, bez przesady to by było samobójstwo z ich strony bo okazali by się gorsi od ruskich i wszyscy by w nich walili