Wpis z mikrobloga

#podroze #loty #finnair #chwalesie

Ahahahaha, znalazłem błąd w apce finnaira przy wybieraniu siedzeń. Zamiast mapy dla A350 wyświetlało dla A330.

Napisałem do ziomka z supportu, pośmieszkowałem że kiedyś pracowałem w QA innej linii lotniczej i mam oko do takich rzeczy, poprosiłem żeby mi ręcznie ustawił miejsca które chciałem i wysłał link do płatności.

No i on mi ręcznie ustawił.. Exit rów w cenie zwykłego xD

Dla niekumatych: dał mi dwa miejsca za 500zł w cenie miejsc za 100zł. 800zł w kieszeni :D
Sayong - #podroze #loty #finnair #chwalesie 


Ahahahaha, znalazłem błąd w apce fi...

źródło: comment_1673834471fcZVMGOnh5OYxRx9Di1cUa.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Sayong: Jeszcze nie miałem okazji.
Chwała lini ryanair za bilety po 45zl za 1500km i wieczny hejt na wizzair za to co zrobili w pandemiea.
A wczesniej wyluzowałem u nich ten ich pakiet dzięki ktoremu też latałem za kilkadziesiąt złotych.
  • Odpowiedz
@Sayong: Jest tanio, zazwyczaj punktualnie, nigdy nie odwołali mojego lotu.
Jedynie co mnie denerwuje to ten bazarek którym jeżdżą podczas lotu i sprzedaj perfumy i rozne takie ale taki urok tanich lini lotniczych.

Pracowałeś w birze czy na pokladzie?
  • Odpowiedz
@Tostownica: Biuro, jestem z IT ale poznałem trochę ludzi ze sztabu operacyjnego, którzy ogarniają te 3 tysiące lotów dziennie.
Mega fajni ludzie. Niestety nie mogę opowiadać anegdotek o tym incydencie z wymuszonym lądowaniem na Białorusi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tostownica: Też nienawidzę tego bazarku i opłat na każdym kroku, ale to ewidentnie działa. Są teraz najwięksi w Europie i jedyne co powstrzymuje dalszy wzrost to moc przerobowa w fabrykach Boeinga. Mało tego, dominacja Ryanaira wymusza na tradycyjnych liniach lotniczych (KLM, AF, LOT, Lufa, BA) ustępstwa i pogarszanie swojego produktu.
Niestety nie wygląda na to żeby ten trend miał się odwrócić. Za 10 lat każda klasa ekonomiczna będzie jak Ryan albo
  • Odpowiedz
Są teraz najwięksi w Europie i jedyne co powstrzymuje dalszy wzrost to moc przerobowa w fabrykach Boeinga


@Sayong: Coraz częściej podstawiają samoloty buzzer wiec myślałem że powili sie zawijają z rynku.
Dzieki za link, poczytam jak wstanę.
  • Odpowiedz
@Sayong: A to mnie zaskoczyłeś, zainteresowałeś mnie tematem i poczytam o tym też.
Przypomniał mi sie jeszcze jeden minus Ryanaira, wystawiają paragony nie faktury przezez co nie mogę sie z biletów rozliczać.
Ale przy takich cenach to niewielkie ma to znaczenie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz