Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki,

Jakie słuchawki polecacie w kwocie do około 100 zł? Jak tak się rozglądam, to widzę np. Panasonic RP-HTF295E-K. Pytanie, czy to byłby dobry wybór - oceny ma w sumie całkiem spoko, tylko kabel moim zdaniem trochę przydługi ( ͡~ ͜ʖ ͡°).

Co prawda preferuję raczej nauszne i z przewodem (stare przyzwyczajenie, bo dużo radia naziemnie słucham, a na dousznych trochę się już zawiodłem - a to jack złamany, a to jedna słuchawka przestała grać albo obie grają ciszej mimo max. głośności ustawionej w telefonie), ale jestem otwarty na propozycje i porady ( ͡~ ͜ʖ ͡°).

Nie jestem jakimś tam audiofilem i cudów w tej kwocie nie wymagam, ale chciałabym, by w miarę dobrze brzmiały ( ͡~ ͜ʖ ͡°).

#sluchawki #zakupy #audio
  • 2
@mgdw Osobiście aktualnie używam Creative Sound Blaster Blaze. Niby gamingowe plastiki, ale dźwięk z nich jak za 100 zł jest bardzo przyzwoity. Wygodne, lekkie, mają miękki, ale nie przytłaczający bass, bardzo wyważony dźwięk. Można odczepić mikrofon.

Z mobilnych, bezprzewodowych to mam JBL T110BT, również bardzo fajny sprzęt w tej cenie.