Wpis z mikrobloga

Czy czy prawo jazdy trudno zdać?
Jestem różowa i słyszę czasami że niebiescy mają trudno zdać to co dopiero taka noga jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)a niektórzy zdają przed 20 bez większych problemów więc jak to jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#prawo #prawojazdy
  • 12
  • Odpowiedz
@britney123: wszystko zależy tak naprawdę od ... szczęścia. Czasem sytuacja na drodze będzie taka, że oblejesz. Tym bardziej manewry. Ja do tej pory nie potrafię zaparkować na jeden raz bokiem do krawężnika. I założę się, że pewnie tego manewru bym nie wykonał na egzaminie. A prawko mam od wielu lat i oczywiście uważam się za niezłego kierowcę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie przejmuj się. Jeśli za pierwszym
  • Odpowiedz
@britney123: no i do czego cię doprowadzą takie rozkminy, cipcia? A jeszcze wcześniej to w ogóle nie było egzaminów na prawko. ¯\_(ツ)_/¯

Jest to, co jest, masz do zdania egzamin i to, co było kiedyś nie ma znaczenia. Nie dygaj, nie rozkminiaj za dużo, nic się nie bój. Za którymś razem zdasz.
  • Odpowiedz
@britney123: Każdy egzamin na prawko do którego podchodziłem zdałem za pierwszym razem. Dasz radę - najważniejsze to podejść bez stresu ;) Jak się stresujesz że nie zdasz to łatwiej popełnić błąd i nie zdać.
  • Odpowiedz