Wpis z mikrobloga

@Jake_921: mogę powiedzieć nie jako mieszkaniec Placu, ale mieszkający obok - wieczorem świecą tam się pojedyncze mieszania (być może większość jest na wynajem), do tego wielu mieszkańców nie zamontowało sobie w oknach ani zasłon, ani firanek - szczególnie wieczorem to widać, jak idę z psem i mogę wraz z mieszkańcami oglądać puszczane przez nich programy TV. Ogólnie też nie jest tam za głośno z zewnątrz, pod warunkiem, że masz okna na
@Tang0: Już mieszkałem w takim miejscu, tyle że w Krakowie, i nie było źle. Bardzo rzadko zdarzała się jakaś patologia puszczająca muzykę w nocy. O ile tylko budynek sam w sobie jest porządny i ściany nie są z gównolitu to jak dla mnie jest ok.

@MrDracek: Dzięki :)
@Issac: Szkoda, bo lokalizacja super :( Ale w sumie trochę się spodziewałem, wśród nowych budynków rzadko trafiają się takie solidnie zrobione. Dzięki za odpowiedź, ale chyba i tak się umówię na oglądanie jakiegoś mieszkania tam i sam się przekonam.
@Issac: Szkoda, bo lokalizacja super :( Ale w sumie trochę się spodziewałem, wśród nowych budynków rzadko trafiają się takie solidnie zrobione. Dzięki za odpowiedź, ale chyba i tak się umówię na oglądanie jakiegoś mieszkania tam i sam się przekonam.


@Jake_921: Przecież on #!$%@? od rzeczy
@kaaban: Eh no właśnie, komu wierzyć a komu nie xD


@Jake_921: Na pewno nie januszom co wszędzie widzą "ultra cienkie ściany", #!$%@? prawda to jest. Akurat hossa to jeden z lepszych deweloperów w Trójmieście
@Jake_921: nie wiem jak z wynajmem, ale wiem ze z odbiorami tam byly dramaty. Wlasciciele biegali z rzeczoznawcami, odmawiali odbiorów przez bardzo powazne usterki, fatalna stolarke okienna, mega krzywe sciany, itd. Mozna troche poczytac w necie. Uslyszalem o tym od ekipy ktora robila mi kuchnie. Ale tak jak mowie, moze do wynajmu jest fajnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaaban: masz jakieś doświadczenie, widziałeś budynek od środka w ogóle, czy #!$%@? jak połamany byle cos nasmarować o nieruchomościach? (Już przypomniałem sobie dlaczego mam Cie na czarnej liscie).
@kaaban: @Jake_921: ze ścianami w budynkach hossy ostatnio bywa różnie. Zależy które mieszkanie i w jakiej części budynku. Za to niestety doskonale słychać jeśli piętro wyżej mieszają dzieci lub ktoś chodzi w szpilkach.
@kaaban: @Jake_921: ze ścianami w budynkach hossy ostatnio bywa różnie. Zależy które mieszkanie i w jakiej części budynku. Za to niestety doskonale słychać jeśli piętro wyżej mieszają dzieci lub ktoś chodzi w szpilkach.


@buchowo: Ale czy wy nie potraficie zrozumieć, że deweloper ma spełnić normy - kupujac mieszkanie masz określone dane techniczne i nie może tego nie zrobić XD

Słyszenie że ktoś chodzi w szpilkach, jak i 99% innych