Ja #!$%@? Real niezależnie od sukcesów, formy, pozycji w tabeli ma jakiś kompleks Barcelony, bo tych regularnych #!$%@? nie da się inaczej wytłumaczyć. Jezeli tym wynikiem skończy się ten mecz, to w ostatnich 20 latach będzie to 9 #!$%@? Realu trzema lub większą ilością goli. Real w tym czasie zaliczył jeden taki mecz, wygrywając 4-1.

#mecz #laliga #realmadryt #barcelona
  • 7
@Bardamu: Słabo dziś graliśmy. Nawet fizycznie przegrywaliśmy. Cavaminga bardzo słabo. Pierwszy strzał w światło bramki w 70 minucie. O czym my mówimy. Po zmianach żadnej różnicy. W 86 minucie zaczęli się ruszać. Słabo to widzę. Mam nadzieje, ze na Bilbao wyjdziemy zmotywowani. Bo z pucharem króla to nie wiadomo. A Villarreal postawi autobus.
@Bardamu: gdzieś czytałem, ze taka jest ich taktyka żeby po strzeleniu przeciwnikowi ileś tam bramek cofać się do tyłu i oszczędzać siły na kolejny mecz. Real prawie nigdy nie upokarza przeciwników.