Wpis z mikrobloga

Siema!! mozecie mi cos polecic uspokajajcego, relaksujacego, co moglabym spozywac chocby co jakis czas?? chetnie cos na legalu. Od 11 dni jestem na detoksie po codziennym paleniu zielonego bo czekaja mnie narkotesty z roboty za 1,5 miesiąca, a mi juz psycha siada.. tak dlugo czekac.. ()
Jestem osoba ktora sie szybko stresuje z byle powodu i bez zielonego codziennie cala jestem w nerwach.
Probowalam palenie cbd jak i olejki no i nic to nie daje :( ludzie nazywaja mnie hulkiem bo rzadko co na mnie działa. Aktualnie pije co jakis czas kave kave ale to drogi biznes, relaksuje mnie slabo + jest drogie, no i co jakis czas dxm
#narkotykizawszespoko
  • 14
@napszyklat: Ogarnij sobie receptę na medyczną, wykup raz 5g i będzie podkładka na testy a cena nie aż tak wygórowana (70-130 "wizyta" + ~300 produkt w takiej ilości)
@napszyklat: jeśli chodzi o coś takiego na legalu co pomogło by się uspokoić i nie uzależni fizycznie to polecam ketrel. Biorę od kwietnia ubiegłego roku i naprawdę jestem na codzień spokojniejszy, mniej myślę o emocjach i w ogóle. Zależy też skąd jesteś bo jak blisko to nawet dałbym wybróbować czy to coś dla ciebie ;)