Wpis z mikrobloga

Dostałem mejla od Natalii! Jupi! Jupi! Jupi!

Pozdrawiam mój nieznajomy

Salutti! Tajemniczy nieznajomy, pragnę spojrzeć, tak jak ty pragniesz znaleźć i spotkać się z nową i uroczą kobietą? Mam na imię Natalia myślę, że jesteś ode mnie zachwycona. Pragnę poznać mężczyznę, z którym moje życie zmieni się na lepsze. Bardzo wesoła, miła i optymistyczna dziewczyna. Ale ja teraz i bardzo się tym zmęczyłem. Poszedłem więc do biura matrymonialnego i napisałem do ciebie list. Właściwie to w poszukiwaniach przystosowuję mężczyznę do dalszych poważnych związków i małżeństw. Marzenie całego życia - znaleźć ukochaną całego życia. Mam wielką nadzieję, że jesteś tym człowiekiem. Będę szczęśliwy, jeśli znajdziemy jeden cel w życiu, a nasza znajomość - najważniejszy moment na początku naszego związku. W tej chwili nie wiem, jak bardzo jestem zainteresowany kontynuacją naszej rozmowy, z tego powodu jestem czymś więcej niż tylko informacją, że dam znać o sobie później.

Jeśli jesteś mną zainteresowany, napisz TYLKO na mój prywatny adres e-mail: nat_doctor89@outlook.com

Z niecierpliwością czekam na list wzajemny z ogromną niecierpliwością. Dobrej zabawy, Natalio!


#randkujzwykopem
Pobierz gunsiarz - Dostałem mejla od Natalii! Jupi! Jupi! Jupi!

 Pozdrawiam mój nieznajomy
...
źródło: comment_1673809227uLkNIKyywowXTzDCe0EhSd.jpg
  • 4
@dzieju41: Już dawno pisałem do typów, że wiem, że to oszustwo, nie dam się nabrać i żeby poszukali kogoś innego. Przez jakiś czas był spokój, a od niedawna znowu co dwa, trzy dni dostaję mejla.