Wpis z mikrobloga

@adii_22: to że ty masz doświadczenie i umiejętności, nie znaczy że wszyscy tak mają. Chyba że opony zimowe to zbędny bajer i naciąganie frajerów, to nie mam co nawet z tobą zaczynać dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Conatus: do znudzenia: mam klebery quadraxer 2 i są okej. To bezpieczne opony. Mam całoroczne Dunlopy i są dużo gorsze, szczególnie na mokrym.
A miśki rozważam, choć jako cebulami poluje raczej na promocje (w miarę możliwości)
  • Odpowiedz
  • 0
@adii_22: OK. Dzięki wielkie. Deszcz jest tutaj ważnym faktorem. Wiem, że temat nudny ale dla mnie nowy. Może zapytam inaczej w takim razie: kupiłbyś jeszcze raz te całoroczne dunlopy?
  • Odpowiedz
  • 0
@mikserq21: Nigdy nie jeździłem na całorocznych, a w sumie jeżdżę wszystkim co ma koła wiec nie wiem dokładnie co rozumieć przez skill według Ciebie. Możesz doprecyzować? Czy różnica jest jakaś drmatyczna według Ciebie?
  • Odpowiedz
@Conatus: ja mam debice,

tak kupilabym,

jedynie co to przy ruszaniu czuc czasami ze sie slizgają, ale moze to wynika po prostu z tego, ze jest sliśko na swiatlach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Conatus: nie, wolałbym tanie letnie ale nowe i zimowe opony, niż te Dunlopy. Ale zostaje przy kleberze.
Generalnie swoją wypowiedzią chciałem wbić kij w mrowisko do rozmowy i wymiany argumentów, bo często słyszę i czytam niestworzone historie o oponach.
  • Odpowiedz