Wpis z mikrobloga

Jakoś dalej ruskie orki robią co robili a ukraińska propaganda już dawno mówiła, że ruskim kończą się rakiety. Te dane są gówno warte, szkoda czasu to analizować.


@Drevnykocur: Najśmieszniejsze są te dane dotyczące zniszczonych samolotów. Autor grafiki bardzo dawno temu wziął złe dane. Gdzie ktoś wyliczył samoloty, helikoptery i duże drony i jako całość podał ok 280 sztuk sprzętu lotniczego. A oni to władowali do infografiki że zniszczono 280 samolotów. A
Najśmieszniejsze są te dane dotyczące zniszczonych samolotów


@Koniasz mówisz, że śmieszniejsze od tych zniszczonych Bradleyow których na Ukrainie jeszcze nie ma? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
: i właśnie onuco taka jest twoja mityczna symetryczna nienawiść do RUS i UA ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bombastick: Osiołku na wykop nikt nie wrzuca infografik strony rosyjskiej. A wy ukrofile wrzucacie ukraińskiej wiedząc że są fałszywe xd. I się bulwersujesz jak ktoś je wyśmiewa xd.
Ok spoko. Z tym że kacapem mnie nazwano dopiero po prawie 8 latach na wykopie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Koniasz: chciałeś coś pozytywnego o Rosji FSB dobrze szkoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Koniasz: było to na tyle dawno że nie pamiętam dokładnie kiedy, ale podejrzewam że pewnie po rozpoczęciu wojny bo wtedy zacząłem sobie oznaczać co bardziej irytujące trolle - w znaczeniu nie każdy zasługuje na notatkę i nie przy każdym chce mi się ją zostawiać.
było to na tyle dawno że nie pamiętam dokładnie kiedy, ale podejrzewam że pewnie po rozpoczęciu wojny bo wtedy zacząłem sobie oznaczać co bardziej irytujące trolle - w znaczeniu nie każdy zasługuje na notatkę i nie przy każdym chce mi się ją zostawiać.


@thewickerman88: No i to mi się podoba. Jednak mam tam jakieś sukcesy. Udało mi się przeżyć tyle lat bez dekonspiracji.
@bombastick:
@Koniasz: niestety to sa realne dane, dlatego Walerij Gierasimow przejmuje dowodzenie co oznacza ze skonczy sie specjalna operacja wojskowa tylko gospodarka przestawiona na gospodarke wojenna, najprawdopodobniej zamknieta ruska granica i drugi etap mobilizacji. Do tego na wiosne Białoruś sie dolaczy do wojny

jesli jest jak mowisz i straty ruskie sa o polowe mniejsze to przy kolejnej ofensywie ruskiej, ukraincow rozwala