Wpis z mikrobloga

Jestem tak sfrustrowany brakiem seksu w związku (gdzie no kochamy się i to czuć, dużo się tulimy czy coś, ale w ogóle zero porządania), że chyba muszę zapłacić te 3 stówy za seksuologa, bo mi po głowie chodzą już zdrady XD.

Sytuacja już trwa spokojnie ponad rok xD Dajcie jakieś protipy bo sie żyć nie da. Kocham ją w #!$%@?, ale to nie ma szans, że dam radę wytrzymać w związku, gdzie się nie czuje pożadany, łeb mi to ryje

#seks #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 60
Olej wszystkie rady, które tu otrzymałeś. Jestem w podobnej sytuacji. U mnie nie działa nic. Partnerka sama przyznała ze spadła jej potrzeba seksu prawie do zera i tyle. Pozamiatane stary.


@smutny_czlowiek: jak suka nie da to i pies nie weźmie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@lubielizacosy: Zaproponuj jej psychologa dla par, może problem jest gdzieś indziej. Niestety też byłem w podobnej sytuacji i strasznie mi to zryło banię + masa stresu z tego powodu, też siłownia od 4 lat dietka itp. Niestety rozpadło się bo druga strona nie chciała iść na terapię mimo miliona argumentów i już nie wytrzymałem dłużej.
A powiedziałeś dokładnie tak, że już nie wytrzymujesz bez kochania się z nią? Jak wejdzie argument że tylko na tym ci zależy, albo zawstydzanie że jesteś jak zwierzę albo myślisz tylko o jednym, to przynajmniej wiesz żeby zerwać.


@sepuqqu: mówię jej, słuchaj jaja mi pekną chyba weź chociaż do ręki, ona na to nie mam czasu, ręką mnie boli
@lubielizacosy: Niezależnie od tego czy to bait czy nie, to niech ona zacznie od seksuologa, a przy braku efektu, lub jej chęci, nie pozostaje Ci nic poza odkochaniem. Chyba, ze zgodzi lub nie zgodzi się na skoki w bok, bo #!$%@? ruchac trzeba i nie jest to jakieś stwierdzenie tylko natura i im dłużej ktoś się oszukuje tym bardziej się meczy.
@lubielizacosy: z basedcela zrobiłeś z siebie to. Nie będę cię dissował, wiem że braki w życiu przegrywa kiedy zostaną "zaspokojone" gówno alternatywą w porównaniu do normików powodują i tak u przegrywa #!$%@? zmiany w mózgu (u niektórych). Nigdy bym nie pomyślał, że osoba od https://wykop.pl/wpis/29775757/normiki-nie-chca-przyznac-ze-#!$%@?-istnieje/ tego dzieła może uwierzyć, że musi iść do seksuologa czy innego żyda, żeby dać się gaslightować.