Wpis z mikrobloga

Przeglądałem portale społecznościowe niektórych użytkownikow i wnioskuje, że:
-Vileda wyleci w 4-5 tygodniu (foto wleciało 18 czerwca po przerwie)
-Gruby odpadnie w 5-6 tygodniu (nie wstawiał żadnego filmiku w czerwcu na FB, jedynie jego żona- gdzie gruby wstawia po 5-10 filmików dziennie xD)
-Młoda zajdzie daleko, raczej do finału, ewentualnie odpadnie tuż przed, wleciało foto 9 lipca na IG po przerwie

Nagrania zaczęli 26 maja, a skończyli 7lipca

#patostreamy #farma
  • 104
@raul7788 możliwe, że mieli też jakiś zapis, że w czasie zdjęć nie mogą udzielać się w portalach społecznościowych (w sensie po odpadnięciu) bo większość z uczestników wstawiała dopiero coś po zakończeniu nagrań.
@Kokosonuss: pewnie tak. Jakby coś wypłynęło to oglądalność siada.
Ogółem to czuje,że będzie rotacja uczestników. Ta edycja dłuższa o 10 odcinków, to albo wolniej odpadać będą albo ich przybędzie.
Tak trochę ujowo,że tego na bieżąco nie puszczają tylko po pół roku xD
@raul7788 ogólnie to tydzień na farmie nie równa się tygodniowi emisji :D 6 tygodni zdjęć, a emisja ponoć 8 tygodni. Co do Młodej mogę się mylić, ale Gruby i Ruda na pewno nie dojdą do finału.

No ogólnie #!$%@? jest to, że nagrywają w czerwcu a puszczają w styczniu, lutym xD już lepiej jakby dali to w jesiennej ramówce. Ludzie, którzy doszli do finału, czekają 8 miesięcy na głosowanie widzów xDDD
@Kokosonuss: ja mówię ogółem o odcinkach. Pierwsza edycja 30 odcinków, ta edycja 40 odcinków.
Chyba, że liczą te bonusowe odcinki z "Farma fajrant" xD - nie widziałem tego xD

montowali to pół roku pewnie xD


ciekawe czy oni w ogóle tam siedzą 24 h na dobę. 24 h "akcji" zmieszczone w 40 min odcinku. Słabo xD
@raul7788 mogliby w miarę na bieżąco emitować, ale sezonowość farmy gryzie się z sezonowością ramówki,

Latem mało ktoby oglądał, a zimą mniej mogliby pokazać na farmie ( zero upraw, słabe zdjęcia)

Jeszcze te sieroty zima by tam zamarzły - mówię serio :D
@Kokosonuss: Kręcenie gdzieś w okolicach końca wakacji, wrzesień. I właśnie puszczenie tego na jesieni byłoby git. I pogoda i uprawy.

Jeszcze te sieroty zima by tam zamarzły - mówię serio :D


jak im ognia brakło po kilku dniach xD co do ogarnięcia uczestników to ta edycja gorsza.
Jakiś klucz dobru jest utrzymany była ruda jest ruda xD był śmieszek ten karol pantera xD jest Adam itd. itp..
@raul7788 młoda podobna do policjantki emerytki z pierwszego sezonu, Aśka do Marty w zachowaniu - ciągle narzekanie i nie mogła się odnaleźć xd

No najlepiej byłoby jakby zdjęcia robili późnym latem (jak do 1 edycji) i emisja w jesiennej ramówce

Wg mnie najdalej zajdzie Młoda, Blondie, Tomek, Edyta, może Gabryś
@Kokosonuss: Ula - Beata, Wojna ma ze dwóch "odpowiedników" xD Lolek - bliźniaki.
Nawet ta Marlena Viki co była na chwilę to taka Asia tej edycji xD

Jak dla mnie to mogą puszczać kiedykolwiek bo i tak tv jako tako nie oglądam xD

Młoda może wygrać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lobo jak nie odpadnie teraz to namiesza.