Wpis z mikrobloga

W tamtym sezonoe kupilem jakis zestaw w granicach 300zl i byl super. Patrz zeby byl dobry silikon i szkla zamiast plastiku. Wszysrko jest na jedno kopyto ale warto kupic coś innego jak intex. Prawda taka ze to tylko maska i fajka. Wazne zeby po uzywaniu po sezonie dobrze umyć z soli i wysuszyc. Ja jako ze jestem jebniety to keszcze talkiem sypie zeby bylo sucho a gume smaruje wazeliną zeby nie stwardniała
@Tryggvason tez tak kupowalem i #!$%@? mniw ze guma twarda sie robila jak podeszwa wiecznie parowaly itp. W tamtym roku kupilem do egiptu drozsze i niebo poprostu, tak ze lepiej wydac wiecej i sie cieszyc, ttlko pamietaj o myciu mydlwm po sezonie bo sól robi swoje.
@Tryggvason te drogie maski co akurat pokazałeś maja miekki silikon i dobrze przylega do twarzy a wiec woda sie nie dostanie. Ja dodatkowo w hotelu mylem mydlem nawilazjacym szybe od srodka a wiec byla minimalnie czyms tam natluszczona a wiec nie miala jak sie para zbierać.
@Tryggvason: nie sluchaj glupot wczesniejszego mirka kup jaka chcesz to nie ma znaczenia ja mam maske za 100zl z Decathlon i ma juz 8lat 700+ nurkowań i jest ok. Ważne aby dobrze przylegała po zakupie do srodka pasta do zębów i czyscisz szkla kilka razy bo paruje na poczatku przez sylikon z procesu technicznego przy produkcji. Aby nie parowała po jakims czasie plywania to albo do niej plujesz i rozcierasz i