Wpis z mikrobloga

@Rimbolo: Lepiej, klawiatura to tak wszystko zero-jedynkowo. Nie ma takiej płynności w ruchu. Przymierzałam się do kierownicy, ale mam w domu króliki i obawiam się ze przerobiłyby mi ją na bezprzewodową wiec zostaje pad
@shnitzel: no w sumie, większość gry totalnie odmozdzajaca, w zasadzie nawet relaksujaca. Jak jeszcze sobie zapuscisz muzyczkę własną to się jedzie i jedzie i chillowa jest

W sumie chyba nigdy nie doszedłem na tyle daleko żeby mieć to własne "imperium" truckerowe xd. Tam może miałem że dwóch przydupasów robiących jakieś podstawowe zlecenia
@BorysKafarov: zależy na jakich ustawieniach i z jaką prędkością. W trasie potrafi się dziać całkiem sporo, zwłaszcza jak przyciśniesz trochę gaz, to non stop albo się bujasz na zakrętach na granicy wyłożenia, albo lebiegi blokują jazdę snując się smętnie po drodze. Najciekawiej na Europie jeździło się poza autostradą - i najwięcej dało się tam nadrobić czasu, bo rzadko jakiś mandat się trafiał.
@krystal_Tri_tapik: mandaty to już miało się w kuprze jak się trochę kasy zarobiło xd

Ciśnięcie pod prąd na dziennej normie było pamiętam

Eh, fajnie się grało nie powiem, ale na dłuższą metę jednak monotonia dobijała

Multiplayer trochę zmieniał zasady gry bo nie wiadomo nigdy było czy ktoś ci się na pełnej nie właduje w dupę xd

Albo jak elegancka kolejka się zdążała w miastach na skrzyżowaniach
@BorysKafarov: a wyszły w ogóle aktualizacje tych wszystkich promodsow na najnowzsza wersje gry? Ja musiałam zatrzymać na tej wersji z października mniej więcej a nie miałam później czasu żeby patrzeć czy wyszły nowe
@shnitzel: nie mam bladego pojęcia bo ja w to od kilku lat nie grałem xd

Wiem tylko że dostaje maila co jakiś czas od nich więc coś się tam dzieje

To chyba jakiś mod do extra naczep był ?

Czy to był właśnie mod do multiplayera ?

Cholera może sobie kiedyś znowu program kapkę
@BorysKafarov: Jest sens, bo Polska bez promodsa wyglada jak karton xD miasta to porażka, jedna ulica na krzyż i już jesteś poza miastem. Poza tym dorzuciłam dodatkowo Ukrainę, bialorus, rosje, tego nie ma w dlc. Mapa zdecydowanie ładniejsza. Nie wróciłabym do grania bez modow, jest zbyt brzydko, nudno i przewidywalnie
@krystal_Tri_tapik: no widziałem car mechanica to niby skomplikowane ale wszystko i tak leci po sznurku "akcji" więc nie da się pogubić. Najpierw śrubka ta, potem tamta, potem co innego itd itp. Zresztą w tank mechanicu tak samo to działało, nie zamontujesz jakiejś części jeżeli najpierw coś innego trzeba założyć xd
@shnitzel: no faktycznie, już lepiej kojarzę że właśnie dlatego moda miałem bo rozwijał drogi

A że w multi grałem to pewnie jakoś kompatybilny był z modem multiplayerowym

To może kiedyś pogramy razem w multi xd. Będę jednym z tych waflowych npc do zatrudnienia xd

Chociaż akurat tak niestety multi nie działał. Przynajmniej wtedy. Nie dało się razem grać w ramach jednej "firmy" że tak powiem