Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Różowa się pyta co używać do mezoterapii na znieczulenie twarzy. Jaka maść lub krem na znieczulenie? Ktoś coś poleci? Marudzi bym kupił w Polsce maść z lidokainą, ale to według mnie głupi pomysł. Lepszym wydaje się kupić lidokainę, rozrobić z wodą i użyć jako toniku. Niestety się na tym nie znam. Jakie znacie znieczulenie na twarz przy mezoterapi?

#kosmetyki #mezoterapia #kosmetologia #rozowepaski #mirabelkopomusz
  • 6
@kureci_paratko: a ma zapasową twarz, że tak kombinuje razem z tobą? Oszczędza na specjaliście, co? Poza tym jak zamierzasz lidokainę rozrabiać wodą, farmaceuta jesteś, znasz proporcje, masz pewność, ze się w wodzie rozpuści? przynajmniej krem dedykowany do zabiegów kupcie...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElefantKatona: krem nie jest sprzedawany w Czechach. Ona kombinuje z kupnem przez koleżankę z Ukrainy. Co jest głupim pomysłem.
Chciałbym poznać wasze zdanie jak robić domową mezoterapię i czym znieczulić twarz.
Nie znam się na tym tak proszę o radę, albo wybicie z głowy jej takich pomysłów ;)
@kureci_paratko: Nie znam się na tym temacie, ale rozsądek podpowiada, że domowa mezo to chyba słaby pomysł (podobno dziury w skórze są zaproszeniem do infekcji i jakieś inne problemy ponoć minigrudki się robią czy co) ale w internecie znajdziesz teraz multum stron co to sprzedają i zachwalają, trudniej z rzetelną opinią. Jeśli jej od tego nie odwiedziesz, to może w Polsce ktoś ten krem kupi?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElefantKatona: zupełnie nie znam się tym. Ceny w Polsce a u nas są kilkukrotnie większe. Musiałabyś pisać z moja różową. Kupienie tego urządzenia i serum jest tańsza niż kilka terapii. Była już na takich mezoterapiach i wymyśliła sobie, że sama to sobie zrobi w domu, a nie będzie płaciła za zabieg 7000kc. Ja do Polski nie jeżdżę, tak pozostaje tylko zakup przez internet. Większość kosmetyków teraz zamawia z Polski. Ceny są