Wpis z mikrobloga

Myślę od kilku tygodni, żeby wynająć na mieście pomieszczenie biurowe. Mieszkam póki co z rodzicami, tania kawalerka jak się trafi to zabookowana w godzinę, a taka kanciapa nawet 10-12m2 z dostępem 24/7, żeby popracować, porobić kursy, wychillować byłaby spoko. Już obejrzałem 3 miejsca. Jedno w idealnej lokalizacji za b.dobrą cenę, ale trzeba byłoby zamontować takie zasłony dźwiękoszczelne, bo za oknem myjnia samoobsługowa i głośno. Ktoś orientuje się czy takie zasłony wgl skuteczne? Co myślita wogóle o takim pomyśle?
#przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
@truchuo: Ch*j mnie strzela na chacie. Nie mogę się skupić. Ciągle za drzwiami stukanie garami, szuranie kapciami, kasłanie itp. Już nie wytrzymuję na bani...
  • Odpowiedz
@truchuo: Noc odpada, już przerabiałem kilka lat temu. Myślałem, że ten batmanowski tryb jest dla mnie. Wolę wstać o 3 np i cisnąć. No ale mimo wszystko śpię w tym samym miejscu i pracuję w tym samym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aDzidzi: zasłony dźwiękoszczelne za dużo nie dadzą... Znajomy próbował stosować takie coś. Takie zasłony doskonale się sprawdzają w zbieraniu kurzu.
Chyba lepsze byłyby słuchawki z aktywną redukcją dźwięku. Ale w tym przypadku musisz się zdać na innych bo sam nie mam.
  • Odpowiedz
@T__J: Chcę nagrywać tam też takie audio różne, więc potrzebuję ciszy. Tak myślałem, że to lipa z tymi zasłonami. Zapytam tej właścicielki, może mają jakąś piwnicę tam chociaż.
  • Odpowiedz