Wpis z mikrobloga

To zabrzmi jak gadanie dziadka w stylu,, a pamiętam jak przed wojną"... ale trudno. Czy obecnie młodzież ma w swoich pokojach plakaty, jeżeli tak, to skąd je bierze? Ja byłem nastolatkiem w latach dziewięćdziesiątych i cały mój pokój był w plakatach. Głównie piłkarzy z Piłki Nożnej... Leszek Pisz, Jerzy Podbrożny, Marco Van Basten, Romario, Koeman, Kowalczyk, Juskowiak wisieli na plakatach w moim pokoju, gdzie dorostałem. Miałem też plakaty muzyczne z Bravo i Popcornu. Bravo i Popcorn już nie istnieją, tygodnik Piłka Nożna jeszcze wegetuje i wegetacja jest tu adekwatnym słowem gdy popatrzycie jak ten tygodnik wygląda... to jest jakość papieru gorsza niż papier toaletowy, aż przykro patrzeć. No i plakatów nie ma. Wszystkie inne pisma mlodzieżowe albo już upadły, albo wegetują i drukowane są na papierze gorszym niż makulatorowy. Więc skąd młodzież bierze plakaty swoich idoli? Chyba znikąd i młodzież nie plakatuje już swoich pokojów... ale nie wiem, bo nie chodzę po pokojach nastolatków. Więc jeżeli masz 12-19 lat, lub gdy masz dziecko w tym wieku, proszę napisz czy współczesna młodzież oblepia swoje pokoje swoimi idolami, tak jak robiliśmy to my, pokolenie urodzone w latach osiemdziesiątych.
#80s #90s #retro #gazety #sport #pilkanozna #plakaty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach