Wpis z mikrobloga

Powiem wam chłopy, że ostatnio pokasowałem konta z Tinderów, Badoo itp. i lżej na bańce. Ciągle czułem jakąś presję, chęć czytania wiadomości, robienia fikołków. Pisałem z kilkoma, ale z końcem roku wysadziłem to w powietrze. I siedzi chłop, ogarnia pracę, robi stronkę, może co z tego będzie. Ale takie myśli dołujące co chwilę nachodzą, że masakra. Nosi mnie, teraz kawę wypiłem i coś zjadłem to humor się poprawił. Ale ciągle ten mózg jakby potrzebował pobudzenia h*j wie jakiego.
#tinder #badoo #przegryw
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aDzidzi: miałem to samo, też pokasowałem wszystko i było od razu lepiej w głowie, za tydzień wróciłem na tindera na chyba cztery dni i przekonałem się, że faktycznie nie warto i znowu skasowałem

I tak już w sumie bodajże półtorej miesiąca bez tego i jest spoko

Szczerze powiedziawszy wolę sobie obejrzeć serial, pójść na siłownię czy po prostu na spacer zamiast pisać, przygotowywać się na spotkania, na tych spotkaniach trudzić się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@n0nb1n4ry: szczerze powiedziawszy to mam już #!$%@? w to. Moje życiowe cele to skonczenie studiów, założenie firmy, posiadanie fajnego mieszkanka, kupno owczarka kaukaskiego i utrzymanie dyscypliny co do chodzenia na siłownię.

Cała reszta jest dla mnie nieistotna, jak w międzyczasie pojawi się jakaś dziewczyna z pracy/siłowni czy czegokolwiek innego to zajebiście ale nie mam już zamiaru podporządkowywać całego swojego życia by znaleźć dziewczynę xd

Czasem jest lekka zazdrość jak widzę jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@n0nb1n4ry: do nauki nie mam w ogóle motywacji, muszę się zmuszać, a na siłkę po prostu lubie chodzić, lubię tą pompę po siłce i wyrzut endrofin. Uwielbiam też słuchać muzyki więc siłownia mi pasuje idealnie aniżeli inne sporty bo sobie zakładam słuchawki i jest zajebiście.
@Anty_Chryst: Dokładnie, też ruszyłem z siłką i jakby więcej energii na codzień. Myślałem, że to mnie wypruje, a mam tak, że obiad robię sobie jeszcze wieczorem na drugi dzień. I prawda, kaski nie tracimy na dojazdy, kaweczki, coś słodkiego itp. Jednak takie portale randkowe to głównie dopaminowe szoty, na których człowiek ciśnie, a potem jak nic nie wychodzi to dół i chęć poszukiwania kolejnej, na miękkie lądowanie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aDzidzi: mi siłka pomaga psychicznie, jestem po niej zmęczony, nie mam ochoty iść do pracy bo zasypiam ze zmęczenia ale ogólnie moja głowa jest uradowana. Przed siłką często miałem myśli, że kolejny zmarnowany dzień podczas którego oglądałem tylko pierdoły na yt itd. a teraz nie mam w ogóle takich myśli.
I tak najlepsze uczucie jest jak wracam z kuchni do pokoju i widzę w lustrze jak wyglądam, jak się zmieniłem, sam