Wpis z mikrobloga

  • 2
@ja_tu_tylko_na_moment: Właśnie oglądałem recenzje cody z 2016, 31900 nowka sztuka xsr 700…. A akrap jak kosztował około 5 tak nadal tyle kosztuje :D gorsze dla mnie jest to, ze używka z 2017 kosztują prawie tyle za ile ktoś ją kupił :D
Z drugiej strony sam przez rok covida zarobiłem na g310r 1200zl xD
  • Odpowiedz
@mchmjszk:

ciagle bujanie się na covidzie, ze problemy z dostępnościa

To nie to. Sprawdzałem u siebie xsr 2022 8700€ 2023 8800€

A mt07 ma trochę zmian na ten rok
  • Odpowiedz
  • 0
@mikeeho: Właśnie na xsr700 najprawdopodobniej, planuje sprzedać go w okolicach maja jak ceny będą lepsze.

Jak oglądam wszystkie ogłoszenia,fora itd to chyba kupię używkę, ale to zobaczę jeszcze w okolicach maja( może dogadam się z kimś żeby wziął leasing wersji z poprzedniego roku, ale muszę to jeszcze przemyśleć :D

Do maja jeszcze trochę, może mi się zmieni wymarzony model, ale sprzedaje na bank i kupuje coś z yamahy,hondy, suzuki lub kawasaki
  • Odpowiedz
Z drugiej strony sam przez rok covida zarobiłem na g310r 1200zl xD


@mchmjszk: sam mam g310r już dwa lata. Myślałem, żeby zmienić w tym roku, ale chyba odpuszczę. Dobrze zarabiam i stać mnie, ale nie lubię się czuć jakby mnie ktoś w dupę ruchał.
  • Odpowiedz
  • 0
@mikeeho: Presja otoczenia tez trochę, nie mam z kim jeździć :D wszyscy znajomi motocyklowi maja sporty lub nakedy, chciałbym tenere 700 ale za droga dla mnie :D idealnie byłby w ogóle mieć 2, jednak trk jest mega wygodny itd ale jako daily wole coś mniejszego i mocniejszego :D + te wszystko neo caffe i scramblery mega mi się podobają :D
  • Odpowiedz
  • 0
@WyjmijKija: Jak ja oglądałem to od ręki byłby tylko te na wypasie ze wszystkimi trybami, bezkluczykowy itd w szarym kolorze czyli chyba najdroższa konfiguracja :D ale jak się przysiadłem to to nie było to :D R NINĘ T bym wolał ale to już w ogóle drożyzna
  • Odpowiedz