Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Będę bardzo wdzięczny za pomoc i radę od mieszkańców stolicy i osób znających tutejszą gastronomię i sklepy. Niedawno przeprowadziłem się do Warszawy z malutkiej mieściny. Mam pracę asystencką w dużej firmie. Jednym z moich obowiązków okazało się kupno jedzenia (typu chleb, nabiał, napoje) i zamawianie jedzenia dla większej liczby pracowników. Przy czym nie chodzi o zakupy firmowe, ale prywatne, czyli bez żadnej faktury itp. W praktyce wygląda to tak, że codziennie po kilka - kilkanaście osób daje mi gotówkę do ręki i prosi (chociaż de facto nie mogę odmówić) o zrobienie jakichś zakupów spożywczych, kupno kawy, czy jakiegoś jedzenia (np. chińskiego). I spoko, nie mam z tym problemów, młody łebek jestem, niewiele umiem, a wolę to niż pracę na produkcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale do rzeczy. Odkryłem, że w jednej kawiarni, gdzie kupuję często kawę do firmy można zbierać punkty lojalnościowe. Za 10 kaw, kolejna gratis. A ja zwykle koło 10 kupuję dziennie. No i zacząłem sobie zbierać punkty, dzięki temu w tygodniu składam sobie kilka darmowych kaw. W innym miejscu odkryłem, że po zamówieniu 10 zestawów lunchowych, kolejny jest gratis. Dzięki temu jadam sobie co któryś dzień za friko. Taki legalny i chyba w sumie całkiem etyczny sposób na benefity :) Szukam kolejnych miejsc w Warszawie, gdzie są takie promocje. Gdzie można zbierać pieczątki za większe i regularne zakupy, a później mieć coś za darmo. Czy ktoś z Was (publicznie lub na priv.) mógłby mi podpowiedzieć jeszcze jakieś miejsca tego typu? Interesuje mnie wszystko co związane z jedzeniem (bo tylko takie zakupy robię regularnie). Będę Wam Mirabelki i Mirki bardzo, bardzo wdzięczny za pomoc, a w razie czego chętnie podzielę się bonusami, bo sam mam tego więcej niż mogę spożytkować.

Z góry dziękuję za pomoc.
PS Z anonimowych bo konta jeszcze nie założyłem, ale być może wkrótce to zrobię.

#warszawa #gastronomia #pytaniedoeksperta #rabat #pytanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c2920701f4c80d19016ab5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 13
  • Odpowiedz
Czy ktoś z Was (publicznie lub na priv.) mógłby mi podpowiedzieć jeszcze jakieś miejsca tego typu?


@AnonimoweMirkoWyznania: Służę. Green Nero Cafe - można zbierać pieczątki, punkty i wymieniać na kawę. Chociaż napisałeś już o kawie, to możesz jużnać. Poza tym, McDonalds' ma program lojalnościowy i zbierasz punkty. Domyślam się jednak, że raczej tam Cię nie wysyłają. Jeszcze pamiętam, że jakaś pizzeria miała taki program, ale nazwy sobie nie przypomnę. Ogólnie bardzo
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kiedyś była popularna aplikacja Kekemeke ale teraz to już dawno o niej nie słyszałem. Ale sprawdziłem i ich strona działa. Może jeszcze jakaś knajpa tego używa. Zasada jest prosta, zbierasz pieczątki i np. 10 raz masz za darmo żarcie.
  • Odpowiedz
OP: @walkowery: dziękuję bardzo, znam Green Nero i właśnie z tego korzystam. Nie znam żadnej pizzeri, szkoda że nie pamiętasz nazwy. Niestety w MCD nic nie zamawiają i tam w ogóle nie kupuję. Fajnie, że się odezwałeś. Jeszcze raz dziękuję.

@Vadzior: również pięknie dziękuję. Zaraz będę sprawdzał.

@rrobot: @zdrajczyciel: przyjeżdżając do warszawy wiedziałem, że głupków i prostaków tu mnóstwo - idealnie wpisujecie się w ten obraz. Papa
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Albo czekaj. A jakbyś zamówienia na żarcie robił przez pyszne? Tam lokale mają też swoje programy pieczątek (nie wszystkie) - 5x zamówienie i masz rabat na kwotę 5x10% z każdego poprzedniego zamówienia. Mam nadzieję, ze nie pomyliłem tego.
No i samo pyszne też daję jakieś pkt które można wymieniać na kody rabatowe i inne rzeczy.
Tylko trzeba sprawdzić, czy działają te pieczątki np. z odbiorem osobistym i wybraną opcją płatności.
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, ze nie pomyliłem tego.


@Vadzior: Heh, to akurat pomyliłeś. Pyszne daje swoje rabaty, ale z zasady tylko przy płatnościach online, a poza tym te zniżki są skromne. Ogólnie nieopłacalne z punktu widzenia OPa. Najlepszy system jest faktycznie dla niego 10 zamówień + 1 gratis.

google maps + telefon, dzwonisz pytasz.

rabaty przy wiekszych zamowienia i stalych odbiorach mozna negocjowac indywidualnie, wpadles na to?


@AnonimoweMirkoWyznania: (AgresywnaSurykatka) kolega nowy w
  • Odpowiedz
SzklanaUkochana: @walkowery
jak bierzesz 20 obiadow miesiecznie to kazdy CI da rabat albo sie dogada

nie wiem skad pomysl ze moglbym byc sloikiem (bo urodzilem sie na karowej) ani co by to zmienialo gdybym urodzil sie w #!$%@? albo nowym jorku

Poza tym po co obdzwaniać wszystko skoro mozna najblizsze punkty?
---

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz