Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Będę bardzo wdzięczny za pomoc i radę od mieszkańców stolicy i osób znających tutejszą gastronomię i sklepy. Niedawno przeprowadziłem się do Warszawy z malutkiej mieściny. Mam pracę asystencką w dużej firmie. Jednym z moich obowiązków okazało się kupno jedzenia (typu chleb, nabiał, napoje) i zamawianie jedzenia dla większej liczby pracowników. Przy czym nie chodzi o zakupy firmowe, ale prywatne, czyli bez żadnej faktury itp. W praktyce wygląda to tak, że codziennie po kilka - kilkanaście osób daje mi gotówkę do ręki i prosi (chociaż de facto nie mogę odmówić) o zrobienie jakichś zakupów spożywczych, kupno kawy, czy jakiegoś jedzenia (np. chińskiego). I spoko, nie mam z tym problemów, młody łebek jestem, niewiele umiem, a wolę to niż pracę na produkcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale do rzeczy. Odkryłem, że w jednej kawiarni, gdzie kupuję często kawę do firmy można zbierać punkty lojalnościowe. Za 10 kaw, kolejna gratis. A ja zwykle koło 10 kupuję dziennie. No i zacząłem sobie zbierać punkty, dzięki temu w tygodniu składam sobie kilka darmowych kaw. W innym miejscu odkryłem, że po zamówieniu 10 zestawów lunchowych, kolejny jest gratis. Dzięki temu jadam sobie co któryś dzień za friko. Taki legalny i chyba w sumie całkiem etyczny sposób na benefity :) Szukam kolejnych miejsc w Warszawie, gdzie są takie promocje. Gdzie można zbierać pieczątki za większe i regularne zakupy, a później mieć coś za darmo. Czy ktoś z Was (publicznie lub na priv.) mógłby mi podpowiedzieć jeszcze jakieś miejsca tego typu? Interesuje mnie wszystko co związane z jedzeniem (bo tylko takie zakupy robię regularnie). Będę Wam Mirabelki i Mirki bardzo, bardzo wdzięczny za pomoc, a w razie czego chętnie podzielę się bonusami, bo sam mam tego więcej niż mogę spożytkować.

Z góry dziękuję za pomoc.
PS Z anonimowych bo konta jeszcze nie założyłem, ale być może wkrótce to zrobię.

#warszawa #gastronomia #pytaniedoeksperta #rabat #pytanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c2920701f4c80d19016ab5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 13
Czy ktoś z Was (publicznie lub na priv.) mógłby mi podpowiedzieć jeszcze jakieś miejsca tego typu?


@AnonimoweMirkoWyznania: Służę. Green Nero Cafe - można zbierać pieczątki, punkty i wymieniać na kawę. Chociaż napisałeś już o kawie, to możesz jużnać. Poza tym, McDonalds' ma program lojalnościowy i zbierasz punkty. Domyślam się jednak, że raczej tam Cię nie wysyłają. Jeszcze pamiętam, że jakaś pizzeria miała taki program, ale nazwy sobie nie przypomnę. Ogólnie bardzo
@AnonimoweMirkoWyznania: Kiedyś była popularna aplikacja Kekemeke ale teraz to już dawno o niej nie słyszałem. Ale sprawdziłem i ich strona działa. Może jeszcze jakaś knajpa tego używa. Zasada jest prosta, zbierasz pieczątki i np. 10 raz masz za darmo żarcie.
OP: @walkowery: dziękuję bardzo, znam Green Nero i właśnie z tego korzystam. Nie znam żadnej pizzeri, szkoda że nie pamiętasz nazwy. Niestety w MCD nic nie zamawiają i tam w ogóle nie kupuję. Fajnie, że się odezwałeś. Jeszcze raz dziękuję.

@Vadzior: również pięknie dziękuję. Zaraz będę sprawdzał.

@rrobot: @zdrajczyciel: przyjeżdżając do warszawy wiedziałem, że głupków i prostaków tu mnóstwo - idealnie wpisujecie się w ten obraz. Papa
@AnonimoweMirkoWyznania: Albo czekaj. A jakbyś zamówienia na żarcie robił przez pyszne? Tam lokale mają też swoje programy pieczątek (nie wszystkie) - 5x zamówienie i masz rabat na kwotę 5x10% z każdego poprzedniego zamówienia. Mam nadzieję, ze nie pomyliłem tego.
No i samo pyszne też daję jakieś pkt które można wymieniać na kody rabatowe i inne rzeczy.
Tylko trzeba sprawdzić, czy działają te pieczątki np. z odbiorem osobistym i wybraną opcją płatności.
Mam nadzieję, ze nie pomyliłem tego.


@Vadzior: Heh, to akurat pomyliłeś. Pyszne daje swoje rabaty, ale z zasady tylko przy płatnościach online, a poza tym te zniżki są skromne. Ogólnie nieopłacalne z punktu widzenia OPa. Najlepszy system jest faktycznie dla niego 10 zamówień + 1 gratis.

google maps + telefon, dzwonisz pytasz.

rabaty przy wiekszych zamowienia i stalych odbiorach mozna negocjowac indywidualnie, wpadles na to?


@AnonimoweMirkoWyznania: (AgresywnaSurykatka) kolega nowy w