Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
TL;DR: wez ktos polec kurs digital paintingu w najlepiej w procreate, ale lepiej zeby skupial sie na technikach i mozliwosciach niz na obsludze programu.

Miruny, ktore ogarniaja #rysunek rysowanie w ogole, a najlepiej digital painting. Dostalam od siostry jej uzywanego ipada 9 na swieta, bo ona sobie kupila nowy (dla mnie prezent sztos) okazalo sie ze ma zainstalowany #procreate wiec zaczelam sobie w czasie wolnym rysowac i tak zauwazylam ze od swiat robie to codziennie po 2h i idzie mi lepiej. Mam 33 lata i nigdy nie uczylam sie rysowac. Nie chce sie przebranzawiac, nie chce rysowac za pieniadze, ale chcę się nauczyc tworzyc digital rzeczy i czerpac z tego frajde uzywajac tego iPada.

Pomyslalam ze dobrym pomyslem bedzie kupienie kursu na udemy, no i tu pojawiaja sie problemy, ciezko mi cokolwiek wyfiltrowac, kurs ktory kupilam ma same pozytywne opinie bazylion uczestnikow, ale nagrywany byl chyba przed chrystusem. Zastosowane techniki sa przestarzale, nijak sie maja do tego co obecnie trenduje w social mediach, wyglada to troche jak te stare tatuaze, ktore kiedys ludzie uważali za ladne xD.

Moge wydac pieniadze, nie wazne czy udemy czy domestika, czy inne medium szukam kursu rysowania, a najlepiej od razu digital paintingu w procreate (obsluge programu ogarnelam sama, chodzi o rysowanie z uzyciem nowych technik).

PS. Tak wiem, jak chce sie nauczyc rysowac to wystarczy olowek i kartka i mam szkicowac bryly i martwa nature. Ja nie chce sie nauczyc rysowac dobrze technicznie, chce sie dobrze bawic, ale jednocześnie poznawac mozliwosci jakie daje rysik i tablecik

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c1d48528479b64934b3d02
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 1