Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ch1va5: Dorośniesz zrozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@P4ncernik: dziecko, ja mam prawie 50 lat. Jestem już na tyle dużym chłopcem, że wiem co jest obiektywnie ładne, a co jest tylko modą która wkrótce (na szczęście) przeminie ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@ch1va5: ewolucja tak stworzyła człowieka ze szuka dobrego partnera. Takiego z dobrymi genami, zdrowego, odżywionego i zapewniającego jak najwyższe szanse przetrwania potomstwu.
Szerokie biodra i tkanka tłuszczowa u kobiet jest oznaką tych cech, należą do trzeciorzędowych cech płciowych. Sugeruje to że: jest dobrze odżywiona (tkanka tłuszczowa), prawidłowo przeszła dojrzewanie (poszerzenie bioder, akumulacja tłuszczu na biodrach), urodzi dziecko w miarę bezpiecznie (szerokie biodra), jest zaopatrzona w materiał zapasowy na czas ciąży (tłuszcz).
Pobierz pan-bartolomeu-dias - @ch1va5: ewolucja tak stworzyła człowieka ze szuka dobrego part...
źródło: comment_1673715895JXzqHAMP8v3n1nTbfTt8Uc.jpg
@Kamil_O: akurat tak się składa, że jest dokładnie odwrotnie (σ ͜ʖσ)

to ci kolesie co dorodne, seksowne kobity ruchają mogą wyrywać i rżnąc wszystkie - nawet te chude szkapy - bo mają czym to robić

a ci zaś co mają zawstydzające mikro siureczki muszą ograniczyć się do tych "szczupłych", bo tylko takim swoim robaczkiem mogą sięgnąć chociaż do przedsioneczka pochwy ich ¯\_(ツ)_/¯