Wpis z mikrobloga

Przez ostatnie 5 lat zagrałem tylko w Cyberpunka, przeszedłem było fajnie, sprzedałem grę wraz z konsolą (#ps4) i tak mnie jakoś teraz naszło w coś pograć. Z tej okazji wykupiłem sobie game passa ultimate na PC i pobrałem sobie FH5, Lego Star Warsy, Snowrunner, minecraft wszystko to po max 30 min mi się znudziło.
Ostatnie 10-11 lat w co grałem to csgo (ekipa się posypała), GTA V (z online), w.w cyberpunk, wiedźmin 3, minecraft, skyrim to były jedyne gry które mnie wciągały kiedyś a teraz nudzą ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jest coś co wchłonie na te zimowe długie wieczory? Cena gry to nie problem, ale dysponuję tylko laptopem z i7 7700 i gtx 1050 więc mam mocowe ograniczenia.
#pcmasterrace #gry #grykomputerowe #gamepass
  • 17
w.w cyberpunk, wiedźmin 3, minecraft, skyrim to były jedyne gry które mnie wciągały


@adamua: grales w najgorsze gry (wiedzmin, cybercrap) i dziwisz sie, ze w nic ci sie nie chce grac? Te pseudo gry zabijaja radosc z grania bo sa najgorszymi z najgorszych, ale polaczkom sie podobaja.
@adamua: Jak masz Game Passa to polecam Mass Effect: Legendary Edition który zawiera 3 części Mass Effecta pyknąć (jedynkę już trochę ugryzł ząb czasu, ale druga część to nadal TOP).
Marvel's Guardians of the Galaxy też jest świetne chociaż nie wiem czy GTX 1050 go ogarnie.
Może jeszcze This War of Mine i Frostpunk?
No i standardowo Vampire Survivors ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@adamua: Może warto spróbować coś z innych gatunków albo coś z mniejszych / indie? Ja Cyberpunka nie dobrnąłem nadal do połowy, W3 też, a dużo więcej zabawy mam w grach takich jak Children of Morta, Dysmantle, My Time at Sandrock, Everspace czy Valheim. W AAA praktycznie nie gram, bo właśnie nawet nie chce mi się przebić przez początek zazwyczaj, a przyjemność sprawiać mi zaczęły gry z elementami sandboxu, budowania oraz roguelike.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jan-kowalski668: YT w sprawie Metro Exodus przekłamuje w ciul, na YT pokazywali że niby na GTX 660 jest 30 fps na low w 1080p, w realu na GTX 660 max co szło osiągnąć to 25 fps na low w 720p @adamua: The Outer Worlds, Life is Strange True Colors, Hellblade, Doom Eternal, seria Dishonored, nowe Wolfensteiny (poza Youngblood), niedoceniane We Happy Few, to z gier z gamepassa. A spoza gamepassa
@adamua: Goticzka sobie odpal, Goticzek zawsze comfy gierka. Jak przemieliłeś na wskroś, uderz w Kroniki Myrtany, czyste złoto, mnie zatrzymało na ponad 100h. xD
RDR2


@Kiszone_ogorki: No, to jest gra pod GTX 1050 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@adamua: Nie wiadomo jakie gatunki Ci podejdą, mi np. polecany wyżej Frostpunk przypadł do gustu, wciągał, ale to nie jest też gra na jakieś setki godzin, raczej żeby raz przejść. No i ja sam mam tak, że muszę chwilę danej grze poświęcić, żeby się wciągnąć, mało co "odpala" już po 30 minutach.
@adamua: A może spróbujesz jakiegoś nowego gatunku? Ja sobie odpaliłem ostatnio RTSa Age of Empires 4, wcześniej nigdy nie grałem w żadną część AoE, a ta mnie wciągnęła na maksa od samego początku.
Wcześniej też dobrze się bawiłem przy Zeldzie: Breath of the Wild (action-adventure z otwartym światem), na PC niestety nie pograsz, ale alternatywą na PC podobno jest Immortals: Fenyx Rising.

Oprócz tego często sobie odpalam jakieś indyki, np. The