Wpis z mikrobloga

@pkostowski właśnie skończyłem oglądać. Film jest poruszający. Szczególnie pod względem pokazania jak zabobon kieruje ludźmi, od takich głupich rzeczy ja kupowania olejów które pochłaniają więcej świętej mocy niż inne, aż po doprowadzenie własnego dziecka do samobójstwa.

Właśnie w związku z rodzicami mam pytanie. Jak "Irenie" udało się w końcu wyrwać z tego błędnego koła, skoro nawet w reakcji na jej próbę został wezwany ksiądz?
@pkostowski: doceniam napracowanko bo chyba sam wszystko robiles, dla mnie to jest #!$%@? ze takie rzeczy dzieja sie w bialy dzien w polsce i sluzby sa niezainteresowane, domyslam sie ze ma tu duzo wspolnego jaka pozycje ma kosciol wsrod wladz i poplecznikow
@pkostowski: Obejrzałem cały film, fakt osoby czyli czarnuchy z kk powinny zostać pozamykane w więzieniu na wiele wiele lat, ale również rodzice tej kobiety powinny zostać pociągnięte do odpowiedzialności. W głowie się nie mieści że widząc co córka przechodzi pozwolili na to wszystko, w ogóle gdzie cała rodzina była? Nie wierze że w otoczeniu tej dziewczyny nie było osoby, która nie patrzyła na to wszystko jako opętanie i nie zwróciła uwagi