Wpis z mikrobloga

Jeszcze parę lat temu ich ludzie wyglądali w taki sposób - picrel. Pod względem wykorzystywanego sprzętu mogliby śmiało konkurować z zachodnimi specjalsami.


@KaiserBrotchen: Parę lat temu mieli jedno jedyne starcie z Amerykanami.

500:0.

Z #!$%@?ą mogli konkurować, a nie specjalsami. XDDDDD
  • Odpowiedz
@kupkesobieciagne: potrafisz czytać czy to zbyt trudna umiejętność? Dość wyraźnie napisałem, że konkurować mogliby pod względem wyposażenia.
I tutaj nie ma nawet miejsca na dyskusję, bo oni kupowali zachodni sprzęt taki sam jaki używany jest np. przez 75th Ranger Regiment
  • Odpowiedz
@kupkesobieciagne: był taki wynik, bo ich wyszkolenie to gówno w porównaniu z zachodnimi specjalsami. Wysyłałem wyżej zdjęcie jak wyglądali ludzie Wagnera kilka lat temu, gdyby nie AK to byliby nie do odróżnienia od Rangersów. Mundury od Crye Precision, hełmy od Ops-Core itd.. Te AK to też nie byle jakie, bo mocno zmodyfikowane częściami od Zenitco. Ten sprzęt każdy może kupić, zarówno jednostki wojskowe jak i cywile.

Aż specjalnie zrobiłem porównanie. Na
KaiserBrotchen - @kupkesobieciagne: był taki wynik, bo ich wyszkolenie to gówno w por...

źródło: comment_16736945104wNUUIhwOReqJGfjslKJlb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kupkesobieciagne: przecież im zrobiono masę zdjęć nawet gdy oni o tym nie wiedzieli XD

Co jest takiego trudnego do zrozumienia w tym, że Wagner kupował powszechnie dostępny na rynku sprzęt? Chcesz taki mundur jakiego używają? Proszę bardzo, wejdź na stronę CryePrecision, zapłać łącznie coś koło 2,5 tysiąca zł i mundur używany przez amerykańskie jednostki specjalne będzie twój. Link do sklepu producenta
Chcesz hełm? Też możesz go kupić za około 10000 zł.
  • Odpowiedz