Wpis z mikrobloga

@maks112: z taniochy do orania płotów to ja zawsze Powermata polecam. Fajny sprzęt za 200-250zł i bawiłem się tym. Elektrodki 3,2 #!$%@?, jak złoto.

Parkszajs z Lidla to się nie umywa. Jak to do ręki brałem w sklepie, to można było pomylić spawarkę z kartonem, w który była zapakowana xD
Cud się stał i Lidlowi chyba wreszcie się skończyły te transformatorowe badziewia sprzedawane od lat jako spawarka domowa Parkside, wreszcie zamówili coś, co wygląda całkiem sensownie. Tylko cena 2800zł brzmi jak kiepski żart. Za tą cenę mojego ulubionego Magnuma mam wraz z butlą, zapasem drutu i dużym zestawem akcesoriów.
@maks112: używane Kemppi, Lincoln, Lorch, Bester, albo Powermat. Jeśli nie umiesz spawać [nie umiesz, bo pytasz o spawarkę] to weź Powermata, ewentualnie Sherman. Też Chińczyk, ale trzyma fason.
@maks112: Za 2800 to bym wolał kupić nowe Kemppi albo Froniusa (na elektrodę rzecz jasna) które przynajmniej są znanymi i bardzo docenianymi markami wśród spawaczy, a nie jakiś Parkside. Z tego to wkrętarki są najwyżej dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°). Już lepiej jakiegoś Magnuma/Shermana weź, polepisz tym przy aucie.