Wpis z mikrobloga

@STRawny teraz abonamenty zrównały się poziomem z NFZ no może jakieś specjalistyczne tematy to da się zaoszczędzi. Korzystam teraz z Medicover i średnio, wcześniej w PZU miałem całą rodzinę to tyle co dzieci korzystały i żona jak w ciąży była to spoko bo badania itp. Ale obsługa tragedia walą w ptaka jak każdy w Luxmed z abonamentem jesteś takim samym klientem jak na NFZ
@STRawny: Ja aktualnie jestem w Medicover od jakichś 2 miesięcy i jak dla mnie z plusów fajna aplikacja, można sobie tam odwołać czy umówić wizytę w kilka sekund, sprawdzić wyniki badań itp itd. Jeżeli już byłeś na jakiejś wizycie to możesz się przez aplikacje odezwać do danego lekarza z jakimś szybkim pytaniem czy poprosić o ponowną receptę na lek, który już dostałeś. Fajne, bo nie musisz za każdym razem jechać na
@STRawny: Nie wiem czy to samo, bo u wypieczenia mam z pracy, ale luxmed wypadał bardzo słabo, mimo jakiegoś tam pakietu wiecznie nie było terminów do podstawowych lekarzy, jakąś wielką łaskę robili z badaniami (nawet tymi podstawowymi), obsługa to żart i w sumie mieli problem poprawnie przepisać nazwisko z dowodu do systemu, a składa się raptem z kilku nieskomplikowanych liter XDD no i minus że mają praktycznie w południowej części Łodzi
@sked: enel med- właśnie zrezygnowałem terminy do konowałów internistów na za minimum 4 dni ale jak chcesz zapłacić za wizytę to magicznie te same konowaly są na dziś. Wole chodzić prywatnie i być obsłużony jaj człowiek