Wpis z mikrobloga

@zuraw84: Ja bym zrobił Saturna - szybciej się składa i 0 naklejek... (Challenger ma trochę upierdliwych 'lustrzanych' które naklejasz do wnętrza otwierającego się dachu.
@fifi957: mam nadzieje, że pytanie było czy sklejałem, bo napisałeś coś o kłamaniu :P "skłamałeś ".
Nie, trochę zabawy było z tym by to ładnie powiesić, ale się udało. Nic nie było klejone.

@ExtraPensja: na przeźroczyste haczyki 3M na klej, wpisz w googla: "Przezroczyste haczyki do wieszania, Command"
@zuraw84: Kurcze, ryzykownie na takie przyklejane cos wieszac. Potrafia odpadac od pionowych powierzchni, albo moze odkleic sie z fragmentem farby. Mi tak kiedys ze sciany odpadl wieszak, farba nie wytrzymala a klej bardzo mocny
@ExtraPensja: jak sie odklei z fragmentem farby, to ja pomaluje i sladu nie bedzie :)
Najwieksza czesc jest przyklejona na 3 haczykach, a i tez sprawdzalem wczesniej jak mocno to sie trzyma i jestem pod wrazeniem. Spokojnie na jednej sztuce by sie to utrzymalo. Ale tez wiadomo ... jak poleci w dol, to czesci bede zbierac tydzien :)
@zuraw84: Mi z szafy spadl bo sie chybotala. Troche czesci poodpadalo ale na tych wszystkich osiach dobrze sie trzyma. Saturn mi spadl z biurka, lapalem go w locie i tylko pierwszy stopien runal to nie rozsypalo sie jakos mocno.
@Kair: Foto nie moje, ale to bardzo popularny sposób ekspozycji tej rakiety, który stał się swojego rodzaju memem ze względu na swoją popularność;) Za ogień odpowiadają czerwone ledy pod watą:)