Wpis z mikrobloga

  • 0
@Flypho

Ale wiesz, że powielasz putinowską narracje? On powiedział, że walczy przeciwko globalizacji i że skoro na tym świecie nie ma miejsca dla Rosji to po co komu taki świat? Jego rządowi to na rękę, że tacy jak ty koloportują takie przekonania i to jeszcze ubrane w zwyczajne chamstwo i prostactwo. Świat dwubiegunowy i taki w którym te światy mają różne wizje tego jak wygląda i co sobą prezentuje wróg. Każdy taki
  • Odpowiedz
  • 0
@dnO_Oceanu Już był taki mały prozachodni zwrot w przypadku Rosji - był Jelcyn. I Rosjanie go nienawidzą xD. Ale za chwilę, już za moment, wszystko będzie inaczej mordo. Musisz tylko mocno uwierzyć, że twoja Rosja jest wielka. Jak już przestaną ludzie srać do dziur w ziemi i żyć za dolara dziennie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Flypho

Nie ma sensu z tobą rozmawiać skoro wyskakujesz z Jelcynem, gdzie to był człowiek z układu który miał mały romans z zachodem i problemy z alkoholem co doprowadziło do tego co doprawdziło. Miedwiediew też był chwile prozachodni, a teraz pisze kocopoły na Telegramie podobne do twoich tylko z perspektywy drugiej strony barykady.

Napisz iks de, coś jeszcze o kiblach i co tam chcesz, ale nie zamierzam z trollem, czy człowiekiem o
  • Odpowiedz
  • 0
@dnO_Oceanu XD teraz już wiem że na pewno jesteś kacapem. Wiedziałem co odpiszesz jeszcze zanim przeczytałem twoja wiadomość. Wasz małpi sposób myślenia jest unikatem w skali swiata. To moja ostatnia wiadomość.
  • Odpowiedz