Wpis z mikrobloga

@mroz3: wyglądała lepiej, bo pewnie dopiero co położona + znacznie mniejsze natężenie ruchu. No i istnieje duże prawdopodobieństwo, że aktualna nawierzchnia to ta sama, co prawie 40 lat temu :D
  • Odpowiedz
@jestemtunew: Ja wiem, że będzie wyjazd na drugą stronę ale co to mi zmienia? Zaraz obok masz Dworzec Główny i non stop hamowania pociągów.
Do tego masz tramwaj pod oknem. Infrastruktury jakiejś super w okolicy nie ma.
Zieleni? No też nie za dużo.
Spora szansa, że wiele mieszkań pójdzie pod wynajem krótkoterminowy. Jak mam gdzieś dojechać to i tak muszę się przebijać przez miasto i korki.
W okolicy w sumie masz
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan okolica nie jest zla. Tereny zielone daleko? Park na Niskich Łąkach masz od ostatniego budynku 5 min piechotą. Pociągi rzeczywiście blisko i to moze byc meczace na dluzszy czas. Do Aldiego to pewnie 3 minuty. Trojkat sie zmienia na lepsze ale to dlugotrwaly proces
  • Odpowiedz
@jestemtunew: Google twierdzi, że do parku od ostatniego wolnego terenu gdzie mogą budować budynek jakikolwiek to tak 800 metrów jest i jakies 10 minut, także bym nie przesadzał z tymi 5 :)

No tak jak mówię masz Aldiego, nie wiem czy osiedle ma być zamknięte czy nie i jak będą bramki, ale pewnie mogą być i 3 minuty może być i 10 jak się postarają.

Trójkąt się zmienia na lepsze, ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mroz3: Gdyby zdjęcie było zrobione dosłownie tylko kawałek bardziej w prawo byłoby widać budę z plackami ziemniaczanymi, świetna miejscówka lubiłem tam jadać, wyburzyli ją chyba na początku lat 90
  • Odpowiedz
Pułaskiego, interesujące że w 1985 nawierzchnia wyglądała lepiej niż obecnie xD


@mroz3: to chyba nic dziwnego skoro nie przeszla od tamtej pory remontu a pierwsze 20+ lat 3RP byla trasa tranzytowa przez miasto. Zreszta popatrz za fiaciorem i za skoda na te eleganckie placki asfaltu.
  • Odpowiedz