Wpis z mikrobloga

Czy jest jakis zaminnik albo preparat godny uwagi na wlosy, uzywam loxon 5% ponad 2lata, ale zauwazylem ze wystepuja u mnie od dłuższego czasu co kilka dni skutki uboczne jak ubrzek gardła, trudnosci w przełykaniu czy trudnosci z oddychaniem
oprocz tego uzywam finasteryd i poki co wlosy wygladają git
myslalem przesiasc sie na loxon 2% ale nie wiem czy to by pomogło, bo 5% uzywam tylko raz dziennie a i tak mam skutki uboczne zapewne od tego
#loxon #wlosy #lysienie #loxon
  • 6
@Drewmalino: możesz spróbować mikronakłuwania dermapenem lub dermarollerem - dermapen jest trochę lepszy.
Do tego jakieś wcierki, ja polecam Placenta placo.
Gdzieś widziałem badania, na kobietach co prawda, że taki zabieg jest porównywalny ze stosowaniem minoksydylu 2%.
@Drewmalino: mam podobne skutki uboczne, a dokładnie duszność i ból w okolicy klatki piersiowej. Dzialania niepozadane pojawily się rowniez po okolo dwoch latach stosowania minoxa 5%. fina biore od roku. Przerwalem jedno i drugie na dwa tyg i bol i dusznosc ustąpiły. Nastepnie powrocilem do minox i bol również powrócił, wiec to na 90℅ minox. Ewentualnie nadmiar kofeiny lub jedno i drugie. Jak wpadniesz na jakis pomumysl skad Twoje dzialania niepozadane
@Lndr9: myślałem że to od serca ale robiłem 2x echo serca, 2x holtera, 2x doplera i wyniki bardzo dobre
Zdarzało mi się raz na jakiś festiwal wziąć MDMA czy koksik i bałem się że to od tego ale raczej nie naszczecie:)