Wpis z mikrobloga

@extrasauce: różowa korzystała z shopee, szczerze mówiąc jak widziałem jak #!$%@? tandetnie wyglądała apka, no jak klon aliexpress normalnie – dla mnie to było wręcz odpychające i nigdy nie korzystałem z tej platformy, jednak jakoś przylgnąłem do allegro
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@extrasauce: Nawet już po wyłączeniu darmowych dostaw i gorszych kuponach dało się wiele rzeczy użytku domowego kupić tam taniej, czasem też oczywiście drożej więc zawsze porównywało się z allegro, a że interfejs był kiepskawy to mi jakoś nie przeszkadzało, no cóż w każdym razie była to jakaś tam konkurencja dla allegro mniejsza lub większa.
  • 0
@somskia No tak, bo reklama jest najważniejsza... XD
Logika gimbazy. Cisnąłem bekę z tych co wylewali żale o ich reklamach. :) Moim zdaniem była na tyle skuteczna by zwrócili na nią uwagę.

@avira Dokładnie, ja tam wiele razy kupiłem coś w lepszej cenie niż na allegro.

Konkurencja zawsze jest dobra dla konsumenta, a nie monopol.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@somskia: @extrasauce: no nie wiem czy taka #!$%@? jak każdy w Polsce o niej usłyszał xD Jasne irytująca, ale sama znam parę osób które sobie mimowolnie śpiewały pod nosem "szopipipipi". To była jedna z niewielu kampanii którą się pamięta czy się chce czy nie.

Mi szkoda, że ich już nie będzie bo #!$%@? z ali mieli szybciej i taniej, plus można było płacić blikiem, plus kasa leciała do sprzedawcy dopiero