Wpis z mikrobloga

@kolej_ktora_jezdzila_po_psie Ja tam się nie cieszę, ale boli mnie, że zagraniczne firmy robią u nas takie rzeczy "na #!$%@?" bez minimum rozpoznania potrzeb lokalnego odbiorcy więc też ciężko mi jest się specjalnie smucić, że "znowu nie wyszło"
  • Odpowiedz
Ja tam się nie cieszę, ale boli mnie, że zagraniczne firmy robią u nas takie rzeczy "na #!$%@?" bez minimum rozpoznania potrzeb lokalnego odbiorcy więc też ciężko mi jest się specjalnie smucić, że "znowu nie wyszło


@taktoto: maksyma "nie znam się to się wypowiem" wiecznie żywa xd
  • Odpowiedz
@kolej_ktora_jezdzila_po_psie Co wy pieprzycie jaki monopol? Przecież jest pierdyliard innych platform sprzedażowych i nikt nie zabrania sprzedawcom stworzyć swojej. Porównanie z Orlenem nietrafione bo znaczna większość stacji jak nie wszystkie chcąc nie chcąc zaopatrują się w paliwa w orlenowskich rafineriach po ich cenach hurtowych. Skoro ci allegrowi sprzedawcy są tacy uciśnięci to czemu nie zmienią platformy? Tylko nie mów, że nikt nie zwraca uwagi na inne aspekty jak przyciąganie klientów czy promocje
kultywatorsprezynowy - @kolejktorajezdzilapo_psie Co wy pieprzycie jaki monopol? Prze...

źródło: comment_1673611518wpi3sVkdVQIWGCObhpoa8z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz