Wpis z mikrobloga

r/bbby


@Hfishman1: Dzięki. Dopiero zajrzałem na reddit. Czy dobrze rozumiem, że internety postanowiły znowu zrobić na złość szortującym żeby się wyłożyli?
Czy kryje się za tym jakaś ciekawa historia (na wykresie 5 dniowym google pokazuje +260%, ale już wykres 6 miesięczny pokazuje olbrzymi wzrost po którym nastąpił olbrzymi spadek i obecna sytuacja to tylko małe odbicie).
Nie znam się na #gielda, ale obserwowanie sytuacji z GameStop sprawiło mi dużo frajdy
@Spojler22 spadek w ostatnich dniach był spowodowany tym, że w raporcie wspomnieli coś o bankructwie, jako jedna z opcji, bo spore straty mają, ale w 3 kwartale 22 roku sporo zmian zrobili i trzeba poczekać na efekty. A media w USA okłamują nawet tak że już złożyli wniosek o upadłość co jest nieprawdą. No i szorty zbijały cenę aż 1.3 nawet było. Teraz 10 stycznia ukazał raport za 3 kwartał i mimo
@Hfishman1: W takim razie życzę przedwczesnej emerytury i będę obserwował tag, bo liczę, że będzie ciekawie. Od momentu gdy przeczytałem historię co się wydarzyło z szortującymi Porsche w okolicach 2008, uwielbiam czytać o podobnych sytuacjach :)