Wpis z mikrobloga

@TheMarian: kiedyś widziałem chyba cbf125, to malutka, wąska się wydała, trochę się zdziwiłem, że taki mały moto, a jeszcze typek jeździł na tym z dziewczyną swoją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgaduję, ze cb125f będzie podobnie wyglądać. A po co o tym piszę? Bo niektórzy ludzie w przypadku 125cc, celowo szukają modeli, które wyglądają poważniej, ale to już kwestia gustu.

duke 125 ładniej się prezentował w realu, też
@Hamza: Wszystko się rozchodzi o spalanie na poziomie 1,8l/100km. Dojazdy do pracy to byłaby frajda :-) ale mam kurde 2m wzrostu i kombinuje jak się na tym zmieścić…( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@TheMarian: a które modele jeszcze rozważałeś? Niektórzy wysocy chyba kupują Honda XL125V Varadero, tylko często to stare roczniki i nie wiadomo w jakim stanie. Nie znam się na 125cc wiec nie wiem co jeszcze jest dla wysokich ludzi i świeższego rocznikowo.
@TheMarian:
1. to zależy jak brutalnie się z nim będziesz obchodzić :D
rekord na jaki udało mi się zejść, to ok 1,5l/100 przy emeryciej jeździe po mieście i dookoła miasta ;)
2. wzrostu mam nieco mniej i wydaje mi się, że ten motocykl jest szyty pode mnie - 181cm, waga podobnie, przelotowo te 95km/h leci
@TheMarian: no osobiście też miałbym wątpliwości, czy przy Twoim wzroście nie będziesz wyglądać karykaturalnie na takim motocyklu ;) dla mnie jest on idealny dla tych 180cm
tak, kupowałem w salonie, jestem z woj. lubuskiego ;)
@NagiMiecz: będzie dobrze ;-) ceny były niższe niż aktualne 12700? I jeszcze tak:
1. Ile wołają za ubezpieczenie takiego moto
2. Jak wyglądaja koszty eksploatacyjne przez ten czas (bez benzyny)
3. Z czego jesteś niezadowolony/co byś zmienił
@TheMarian:
200 zł mniej płaciłem, czekałem 2msc na motocykl
1. W Hondzie miałem na 1 rok promocje, OC i AC za ok 500 zł

2. Przegląd na 1000km, ok 500 zl

3. Mało mocy na trasę, brak sensu korzystania z dróg ekspresowych, w tym roku robię kat A.