Wpis z mikrobloga

  • 1
@walonek znam tego pana od dawna, ale elementy na jakich polecieli są bardzo konkretne. Elektryka za 70 tyś z tego co pamiętam, spokojnie można to zrobić o wiele taniej nie tracąc na jakości
  • Odpowiedz
  • 5
@walonek ale dzięki za info. Siedzę na YT i budowie kamperow już tydzień i to co ludzie nagrywają to porażka. Najbardziej lubię Podróżovanie. Chłop nie wie co to torx i tnie śruby szlifierka, elektryka to jedna wielka pajęczyna, bez zarobionych konektorów. I po takim czymś ten gościu sprzedaje swój poradnik o budowaniu kampera. To śmiechu warte jest ugułem
  • Odpowiedz
@Korsir zastanawiałem się czy zawieszenie wytrzyma. Dobrze że wytrzymało.

Niektórzy lubią przeplacac. Inni lecą po taniości i są zdziwieni że wychodzi #!$%@?.

Nie wiedzieć co to Torx i sprzedawać poradnik to znaczy że dobry agent. Muszę poznać jego twórczość
  • Odpowiedz
  • 1
@Darth_Gohan polecam. Jakbyś zobaczył z jaką dumą on prezentuje swój super pomysł na odkręcenie torxa. Wystarczy naciąć szlifierką i odkręcić przecinakiem
  • Odpowiedz
@Korsir wydaje mi się że to jeden filarów podróżovania, że jest to hobby dla chcących, poszukujących i tych co się odważą. Nie są potrzebne umiejętności bo to proste i patrz jak nam poszło, a się na tym nie znamy. Generalnie element inspirowania, dla mnie to jest spoko bo ośmiela. Inna sprawa że jak robisz poradnik to jednak rozwiązania tam powinny być proste i bezpieczne, a chaotyczny pająk do takich nie należy. Niemniej
  • Odpowiedz
@Korsir: no właśnie , ja nie wiem jak można sprzedawać ksiązkę o budowie kampera wrzucając taki syf na yt, pokazując że się nie ma pojęcia o robocie
  • Odpowiedz
  • 3
@ratelier samo budowanie spoko, każdy ma umiejętności jakie ma i to nie powinno być przeszkodą. Natomiast pisanie o tym książki i poradnika to moim zdaniem lekkie nieporozumienie
  • Odpowiedz
@walonek: ten ziomek z Adventure Van to kolega Karola z Merci. Odwiedział go w jednym odcinku i opowiadał że przy budowie swojego busa w Anglii często sie z nim konsultował.
  • Odpowiedz
@walonek: Najlepszą robotę wg mnie zrobił Skandivan. Na grubo kupił nowego Sprintera 4x4, bez oszczędności, cała konstrukcja w środku z aluminium, piec Alde, zero kombinatorstwa
  • Odpowiedz