Wpis z mikrobloga

Dla mnie najbardziej zaskakujące w informacji o Shopee jest to, że okazuje się, że istnieją ludzie, który potrafili coś tam znaleźć. Podchodziłem do tego portalu kilka razy, żeby spróbować zakupów "u chińczyka" ale za każdym razem fatalna wyszukiwarka sprawiała, że rezygnowałem. Myśłałem, że Amazon ma słabą wyszukiwarkę, ale w shopee był dramat.
#shopee
  • 7
@WorldsKindestStalker: Jak ktoś na co dzień kupował na aliexpress i innych chińskich stronach, to był przyzwyczajony do gównianych wyszukiwarek, które raz znajdują, a raz nie.

Jak były wysyłki za darmo dla wszystkich zakupów i dla zakupów od 10 złotych (ewentualnie później dla tych od 20 złotych), to to jeszcze była fajna alternatywa dla Allegro Smart, bo można było kupić od polskich sprzedawców to samo co na allegro, w tej samej cenie,
@gokussj: potwierdzam, nie jestem fanem aliexpress i wyszukiwarka tam dla mnie była skomplikowana ale na shopee o dziwo wygodne i zawsze znajdowałem to co chciałem bez problemu zakupów tam zrobiłem multum nawet więcej niż na allegro.