Wpis z mikrobloga

@sorek: xD cmon, mimo wszystko oceniałem twoje poglądy polityczne nieco korzystniej niż te wysrywy amerykańskiego alt rightu podlewane ruską propagandą
  • Odpowiedz
@guest: idź pedolibkować gdzie indziej ( ͡° ͜ʖ ͡°) akat z Ukrainy śmieję się tylko z ich propagandy i nielubie za to jak nas traktują (wyparcie się Przewodowa, kult Bandery itp). A pośmiać się zawsze można ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
no tak, zapomniałem. że imperialne myślenie i wspieranie proxy wojny wykańczającej potencjał militarny naszego jedynego wroga to już rusofobia i pedolibkizm w niesmak konfederatom. nigdy nie zrozumiem jak można być przeciwko oddalaniu zagrożenia od Polski rękoma Ukrainców, zwłaszcza że znaczna część alt-rightu to ksenofoby, i umieranie UA w interesie Polski powinno być im w smak.

wyparcie się Przewodowa


@sorek: plażo proszę. o tym pewno też dowiemy się po wojnie, albo nigdy
  • Odpowiedz
wykańczającej potencjał militarny naszego jedynego wroga


@guest: odpuszcze sobie resztę. Jeśli sreio myślisz że Rosja to nasz jedyny wrógo to Ci nic nie poradzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

idzie ku lepszemu co pokazał wczoraj Lwów.


@guest: zacznę ich lubić jak nam go oddadzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moja perspektywa jest taka, że nie jestem Amerykanofilem, uważam że nie trzeba wybierać miedzy nimi
  • Odpowiedz
@sorek: jakich zatem wrogów ma jeszcze Polska?

i po co nam Lwów? nie potrafimy porządnie zagospodarować tego co mamy, a ten chciałby jeszcze setki km2 wypełnione biedą i mniejszością narodową.

nie jestem Amerykanofilem, uważam że nie trzeba wybierać miedzy nimi a rosją


@sorek: gnije w opór, tym bardziej, jak z tyłu głowy pamiętam, że tak polubiłeś cywilizacje anglosasów, iż u nich siedzisz już prawie dekade xD
no ale wiadomo, musimy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@guest: a po co Rosji ta biedna Ukraina?

Widzisz pokazujesz totalny brak wiedzy na temat tego jak działa świat, a przy okazji pokazujesz ze nie odróżniasz UK od USA.

No i powtarzasz niestety zwykłe NPCowe frazesy.
  • Odpowiedz