Wpis z mikrobloga

@Patryk4 nie można przebić przyzwyczajenia na allegro, ja bardzo dużo kupie na shopee czy Amazonie. Ale dla większości istnieje tylko allegro, no i co by nie mówić allegro jest szybkie ( sprzdawcy muszą być szybcy) gdzie indziej różnie to bywa.
@Patryk4: Bo wiele z tych firm lekceważy Allegro. Amazon nic nie robi aby podjąć walkę, wyglada jakby otworzyli Amazon Polska przy okazji tego ze już tu mieli swoje magazyny na rynek DE


@DrGreen_2 Jedyny plus amazona to tanie premium które i tak warto mieć na rok dla seriali. Jak się ma to prime to dostawa nie ma limitu w złotych. To pewna przewaga nad allegro. Ostatnio zamówiłem #!$%@? za 7 zł
@Variv: Mieszkając w UK chyba bardziej czuć potęgę Amazona. Jest tam ogrom produktów, od zwykłych spożywczych jak warzywa i mięso po każdy inny produkt, A dzięki Prime można dostać produkt w ten sam dzień.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
nie można przebić przyzwyczajenia na allegro,


@fraciu: przyzwyczajenia do drzewa kategorii, działającej wyszukiwarki, filtrów i opisów po polsku XD

Żaden konkurent nie wysilił się na te podstawy. Normalnie rocket science nieosiągalne dla międzynarodowej korporacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przyzwyczajenia do drzewa kategorii, działającej wyszukiwarki, filtrów i opisów po polsku XD


@hitherto: od 20 lat robię zakupy na allegro a i tak nie znam drzewa kategorii, usunęli opcję filtrowania ofert z ostatnich X godzin, domyślnego sortowania od najniższej ceny (na #!$%@? mi trafność?) a po ustawieniu ręcznym od najniższej ceny i tak trzeba na dole ekranu kliknąć "sortuj bez dopasowania".
Allegro jest #!$%@?, ale niestety nie ma konkurencji, a zakupy