Wpis z mikrobloga

Co się dzieje tym restauracjom? Ceny rosną, a jakość spada. Wczoraj dostałam dwie 30 centymetrowe, blade pizze z wątpliwą świeżością mięsa i to za 84 złote. Pora zrezygnować z zamawiania jedzenia. :/
#gotujzwykopem #gotowanie
  • 16
  • Odpowiedz
@Kruweczka:
Pora zamawiać w lepszych i sprawdzonych restauracjach. Mam swoje sprawdzone, które nigdy nie zawodzą. Co jakiś czas próbuje z nowych i jak zwykle cena nieproporcjonalna do jakości.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kruweczka:
Jest dramat jakiś z jakością. Co raz rzadziej zamawiam bo o ile te kilka pln więcej za coś naprawdę smacznego bym dołożył tak obecnie nie dość że się dokłada to jeszcze posiłki często są bardzo przeciętne.
Moja ulubiona knajpka niestety już trzy miesiące temu się zamknęła bo właściciele napisali że nie chca obniżać jakości, ani robić ceny X2.
  • Odpowiedz
@ryfke: Gorzki Melon, byłem tam pierwszy raz, wszedłem tak jak mówię na szybko z ulicy. Bardzo dobry Menthi chicken, jak ktoś nie wie to taki sos indyjski mocno bazujący na liściach kozieradki. Całkiem niezły naan, warzywa świeże, pyszny deser. 29zł + herbata osobno zamówiłem.

Codziennie jest inny lunch oczywiście.
  • Odpowiedz
  • 0
@vateras131: O to to! to nie jest to, że zamawiamy z jakichś niesprawdzonych melin, te restauracje są często bardzo dobrze oceniane na Google. Zauważyłam, że w ostatnich dwóch miesiącach często byłam chora po zamawianym i to chyba przelało czarę goryczy, bo jak sięgam pamięcią, to pół roku temu nie miałam ani jednej takiej sytuacji.:/
  • Odpowiedz
@Ziemniak43212:
Byłem kiedyś ale nie korzystałem z oferty lunchowej tylko standardowej. Ceny chyba +15zł. Jedzenie rzeczywiście dobre, a w tej cenie pewnie nawet lepsze. Wiesz może do której maja te lunche?
  • Odpowiedz
Co się dzieje tym restauracjom? Ceny rosną, a jakość spada. Wczoraj dostałam dwie 30 centymetrowe, blade pizze z wątpliwą świeżością mięsa i to za 84 złote. Pora zrezygnować z zamawiania jedzenia. :/


@Kruweczka: janusz przyzwyczajony, że z marzy starczało mu na hajlajf i rate kredo apartamentu oraz leasing mercedesa GLA minimum ewentualnie porsche Macan...
A tu nie dość, że koszty energii w górę i surowcó to jeszcze rata kredytu i leasingu
  • Odpowiedz