Wpis z mikrobloga

#architektura #zabytki #warszawa Niech mi to ktoś wytłumaczy? Po co jest instucycja konserwatora zabytków skoro na zabytkowym i ozdobnym Moście Poniatowskiego #!$%@? na chama chyba 6 fotoradarów. I co można tak? Co spowodowało taką decyzję? I jak to sie ma do tego, że u mnie wmieście facet chcaił rozebrać ruinę po dawnej gówno-kamieniecy (nie zabytkowej) ale konserwator mu powiedział nie - i teraz musi kombinować..
ZawzietyRobaczek - #architektura #zabytki #warszawa Niech mi to ktoś wytłumaczy? Po c...

źródło: comment_1673532460VmwwujQiAtZxJrRaCGgPBR.jpg

Pobierz
  • 19
Co spowodowało taką decyzję?


@ZawzietyRobaczek: Dwie sprawy. Najpierw nieumiejętność powstrzymania się z wydaniem opinii przez pana Trzaskowskiego do czasu zakończenia śledztwa przez prokuraturę, a następnie problemy z ustawieniem w tym miejscu odcinkowego pomiaru prędkości. To drugie jednak i tak było warunkowane tym pierwszym - po prostu Trzaskowski oskarżył (nie bezpośrednio, ale w podtekście) o wypadek, który miał tam miejsce, całkowicie niewinnego kierowcę, a dalej to już poszło z górki, czyli jak
@ZawzietyRobaczek idąc takim tokiem rozumowania to asfaltu i znaków też nie powinno być, bo psują zabytkowy charakter xd

@sammler w jaki sposób fotoradary pogorszyły tam warunki przejazdu rowerem? Jak się nie dało tam jechać rowerem tak się nie da, bo jest to ultra frustrujące i dla kierowców i dla rowerzystów i niebezpieczne dla rowerzystów
Zupełnym paradoksem jest natomiast to, że te fotoradary... jeszcze bardziej pogorszyły warunki przejazdu tam rowerem ¯_(ツ)_/¯.


@sammler: Chyba se kpisz. W większości skończyło się #!$%@? autami na moście, więc mogę sobie jechać rowerem jezdnią.