Wpis z mikrobloga

wyobraźcie sobie że normalni ludzie wrócą z pracy do domu, a tam ich kobieta będzie na nich czekała z gorącym świeżo przygotowanym obiadem, będzie opowiadać o tym co się działo podczas jego nieobecności i jak trudno było jej zdobyć składniki na obiad, po czym chill do wieczora, ewentualnie jakiś wyjazd w Polskę typu albo do rodziny albo na szybki trip w naturę albo na zakupy, po czym powrót do domu, kolacja, kopulacja i sen

nie dla #przegryw takie życie
dla przegrywa tylko patrzenia na świat przez zamknięte okno ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#depresja #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 11
@smutny_login: To ja jestem tą kobietą, która dzięki pracy zdalnej zaraz zacznie gotować obiad ale widzisz, tak z drugiej strony - codziennie zastanawiam się, dlaczego tyle dzieciaków i ludzi, którzy naprawdę chcą żyć, umiera, dostaje raka, ginie w wypadku, a ja, która bardzo nie chce żyć ale musi, bo ma rodzinę, która bardzo by cierpiała, codziennie rano się budzę.
codziennie zastanawiam się, dlaczego tyle dzieciaków i ludzi, którzy naprawdę chcą żyć, umiera, dostaje raka, ginie w wypadku


@Klozapina: jakbym był wygrywem jak TY to też bym miał takie problemy - ale jestem przegrywem i możliwość porozmawiania W OGÓLE Z KOBIETĄ na jakikolwiek temat wydaje się bardzo atrakcyjną opcją spędzenia czasu, a MOŻLIWOŚĆ PRZYTULENIA to już w ogóle obecnie dla mnie sfera marzeń która raczej się nie zmieni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smutny_login: oj raczej nie. Prędzej by darła mordę o coś, a na obiad co najwyżej jakieś odgrzewane resztki xd. Wystarczy tutaj przykład mojej kuzynki. Jej mąż ogarnia całe gospodarstwo, dzieci, gotuje obiady, a żona pracuje w gówno pracy, a później łazi gdzieś do koleżanki na cały dzień. Chłop już ledwie funkcjonuje bo wszystko na jego głowie xd
wyobraźcie sobie że normalni ludzie wrócą z pracy do domu, a tam ich kobieta będzie na nich czekała z gorącym świeżo przygotowanym obiadem,


@smutny_login:

W normalnym domu kobieta nie ugotowała nic bo była w pracy, wtedy oboje gotują albo odgrzewają coś ugotowane dzień wcześniej.
Prędzej by darła mordę o coś, a na obiad co najwyżej jakieś odgrzewane resztki xd. Wystarczy tutaj przykład mojej kuzynki.


@Leotard00:

Aha. Twoja kuzynka taka jest = wszystkie różowe takie są.
Ale mój ex jakiś był = hurr durr sama se takiego wybrałaś, nie wrzucaj nas do jednego worka hurr durr!

Wy nawet nie wiecie jakie niskie IQ macie xd