Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@pablo397: to propagandówka i celowo jest wybrana konwencja niby to wypowiedzi ukrianskiego żołnierza, ale to jest oczywiste, że to czyta jakiś rosyjski lektor i autorzy tego nie ukrywają.
to propagandówka i celowo jest wybrana konwencja niby to wypowiedzi ukrianskiego żołnierza, ale to jest oczywiste, że to czyta jakiś rosyjski lektor i autorzy tego nie ukrywają.


@szurszur: no przecież to napisałem w poście xD
@szurszur: patrząc po tym, ze ktoś to wrzucał na jego facebooka pisząc w pierwszej osobie ja odnoszę wrażenie, że ruscy chcieli udać tego zabitego żołnierza, że to niby on jest dosłownie autorem tego filmiku.
Mam nadzieję dożyć czasów, gdy to gówno nie będzie się już panoszyć ze swoimi złodziejskimi, zakłamanymi mordami


@the_good_guy: jedyna nadzieja to rozpad rosji na część europejską i azjatycką oraz pozbycie się broni atomowej. Coś jak niemcy po IIWŚ.
@pablo397: w sumie... taki rosyjski antyrosyjski bufor to byłoby idealne rozwiązanie. Wiem, że nasze szanse na geopolityczne bezpieczeństwo wciąż rosną, ale miło by było, gdyby Ukraina po wojnie też nie miała tuż za miedzą tej bandy oszołomów, tylko ich proeuropejską wersję. A rosjanie między sobą mogliby toczyć wojnę kulturową i pewnie z czasem część prozachodnia zdominowałaby antyzachodnią
, ale mimo wszyskto nie zasługuje na śmierc z rąk ruskich bandytów


@pablo397: Ja nie powiedziałem że zasługuje, na pewno nie zasługuje. Ale nie mogę mieć pozytywnych uczuć do kogoś kto nazywa sam siebie banderowcem