Wpis z mikrobloga

Temat zarządzania dziewczynami przez faceta mnie powalił. #!$%@?, najsensowniej mówi Tomek, w tym wszystkim. Co #!$%@? znaczy 'ogarnianie' swojego domu, zarządzanie kobietami. #!$%@?ło im się wszystkim w głowach od tego upału? Tom kolejny do kasacji, co za zjeb.
#40kontra20
  • 11
  • Odpowiedz
  • 11
@Catastroish on może dawać kartki do Amiry z którą dzień wcześniej się całował, że jest za pewna. I jeszcze kilka innych tekstów których nie pamiętam. Ale jemu nie można. On ma doświadczenia. No ma, i jakie wnioski z nich wyniósł ?
  • Odpowiedz
@agahej: Właśnie... ta kartka do Amiry... nawet w natłoku mi to umknęło. Co to miało mieć za przesłanie? Jaki jest punkt widzenia? Dogadujesz się ze mną i lubisz mnie, ale myślisz, że ja Ciebie tez lubię? to już nie, czujesz się za pewnie. Najlepiej jakby była niedowartościowana, bo dlaczego miałaby się dobrze czuć. Niech jej jeszcze choinkę przed wigilią #!$%@? Grinch piepszony
  • Odpowiedz
@Catastroish: Amello wychowana w Afryce, gdzie kobiety są traktowane jak podgatunek człowieka, używa argumentu swojej kultury i zarzuca Tomkowi, że nie rozwiązuje problemu dorosłych kobiet, które mają ze sobą konflikt. Jeśli to nie jest reżyserowane, to mi kaktus wyrośnie.
  • Odpowiedz
@Catastroish: Serio zjeb. Poza tym zapomniał, że przez większość czasu to kobiety w willi darły ze sobą koty, a on to podjudzał i się cieszył, że ma takie wzięcie i wzbudza gorące uczucia.
  • Odpowiedz
@Chabababa: Czasami dochodzę do wniosku, że z debilami nie warto się kłócić i robić dalej swoje. Powiedział swoje zdanie i może doszedł do podobnego wniosku jak ja czasami. Ale też mam niedosyt jeśli chodzi o zamknięcie im jadaczek
  • Odpowiedz
@Chabababa: Mnie też to boli, szczególnie że (Tom) zachował się jak naburmuszony bachor, który krzykiem chciał postawić na swoje. Ale mimo wszystko wg mnie i tak Tomek wygrał, może nie wszyscy by tak uznali, bo został zakrzyczany i jeszcze wyzwany. Ale na dobrą sprawę stanowczo stał przy swoim zdaniu i może się nie odszczeknął, ale raczej miał wysrane co tam o nim mówi i Tom i walnięta magda. Nawet właśnie pokazał
  • Odpowiedz