Wpis z mikrobloga

Cześć, czy myślicie, że jest jakakolwiek realna szansa rozpoznania 2 łebków (25-26 lat), którzy dzisiaj w #lodz próbowali mnie okraść? Sytuacja jest o tyle zabawna, że mam nagranie z mojej kamery samochodowej, jak idą 2 min wcześniej ulicą. Na nagraniu może nie być widać twarzy, ale dokładnie widać chód, postury i ciuchy w jakie byli ubrani. Cała akcja suma sumarum rozeszła się po kościach, ale chciałbym mieć satysfakcję, że a nóż ich ktoś rozpozna i im zrobi kwas. Czy jeżeli wrzucę taki filmik na jakiś hosting to mogę mieć z tego tytułu problemy za czyjś wizerunek? Wierzę w moc wykopu i jak coś to mówcie i zaraz wrzucam nagranie.

#pytanie #lodz #patologiazewsi #patologiazmiasta #famemma #przegryw #polska #ukraina #heheszki #polityka #wojna
  • 8
@Blackol12: Naprawdę myślisz, że ktoś kto cię okradł, doniesie na policję, że wrzuciłeś jego wizerunek do internetu?

Zejdź na ziemie i wrzucaj filmik tutaj.

Weź też pod uwagę, że takie ulungi z reguły kręcą się koło nory, pewnie w godzinach wieczornych.
Jak nie masz co robić z wolnym czasem to możesz powęszyć na własną rękę, po tym jak zgłosisz to na policję.

Dla mnie to by była dobra zabawa, siedzieć w
@Blackol12: aha i pamiętaj, że to nie chodzi o twój telefon. Tylko robisz to dla wyższego dobra społecznego.
Coś jak ludzie idą np. zbierać w puszkach na wośp, albo inne charity.
Twoim charity jest #!$%@?ć tych gości na patrol policji.
Istnieje bardzo mała szansa, że policja nic na nich nie znajdzie. Wręcz przeciwnie jest bardzo duża, bo policjanci mają całą stertę papierów do, których ci goście mogą pasować.
Chłopie, ja wczoraj po takiej akcji złapałem jednego Gruzina w knajpie i czekałem na policję. Wrzucaj, zaczaj się na nich. Kup sobie gaz i obserwuj wieczorami te rewiry. Wyrwanie takiego chwasta sprawia, ze czujesz się dobrze człowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)