Wpis z mikrobloga

@daktylekN: To jest włąśnie to, co mnie #!$%@? czasem u ludzi, z którymi szamam piguły na imprezach bądź festiwalach. Znam przynajmniej dwie takie osoby, które po dobrych tabsach leżą #!$%@? na ławce bądź fotelu i mam wyrwane 2h z życiorysu, bo muszę z nimi siedzieć, aż im w końcu lekko puści i uda mi się ich zmusić do ruchów :)
@daktylekN: 270 mg to sporo i to ogólnie w sensie, że objętościowo jakiegokolwiek prochu. Lepiej część w bombkach wal, bo to ścierwo tylko dwa razy wciągałem i nos #!$%@? jak nic innego.
@oppserwatorr: Bywa tak czasami i sam nieraz musiałem się kimś opiekować, bo się kładł gdzie popadnie albo w ogóle poległ. Jeszcze jak to kumpel to pół biedy, bo jak ma gdzie to sobie poleży w euforii i tyle,
@ArcyPrzegryw co do nosa dziewicza kreska boli i troche paskudna, nastepne juz nie zwraca sie uwagi na bol a splyw neutralny prawie
270mg, planowalem 250mg i tak, za dizo sie nasypalo, ale dobrze, idealna dawka to jest dla mnie
@jamtojest2 shopee, nowe konto, pierwsze zakupy od 16 zl masz -15, szukasz wagi za rowne 16 zl ktora ma darmowa dostawe, zamawiasz se do paczkomatu, najbezpieczniej zaplacic blikiem ja bym tam nie dawal im swoich danych do karty, i masz wage za 1 zl, baterie w zestawie, ma wejscie na 4 baterie, ale zeby dzialala wystarczą dwie ktore masz w zestawie, enjoy
które po dobrych tabsach leżą #!$%@? na ławce bądź fotelu i mam wyrwane 2h z życiorysu, bo muszę z nimi siedzieć


@oppserwatorr: no to bądź dobrym kolegą i powiedz im że nie muszą #!$%@?ć całego dropsa na hita, tylko 1/2 lub 1/3. przy aktualnej mocy piguł większość ludzi zarzucając całą przedawkowuje, nawet nie zdając sobie z tego sprawy