Wpis z mikrobloga

@MrFen: Nigdy nie byłem fanem FPSow, kiedyś chwilę grałem w Apexa, ale jakoś nie lubię gier tego typu, bo zawsze dostawałem w nich #!$%@?.
@Dwudziestydrugi: Do wormsów to trzeba mieć znajomych, ale RDR2 też mam w planach kiedyś kupić i przejść, ale jak zwykle brakuje czasu, nawet wiedźmina nie ukończyłem jeszcze bo słomiany zapał do RPG z otwartym światem, chwilę pogram, a później jakaś inna giera się wkręci no i
@CorTuum: Ooo EVE, mam nadzieję, że latasz sobie w polskiej korpie? Bardzo fajnie parę lat temu mi się kopało z tymi ludźmi, chociaż już nawet nie pamiętam nazwy ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo głównie jako noob latałem po gaz do wormholi a niektórzy czyścili paski na 8 - 9 kont ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Glikol_Propylenowy: Nie, podczas mojego stażu z EVE dołączałem tylko do korpo, które czynnie rekrutowało tzn. sami zagadywali na localu - wtedy decydowałem, czy chcę coś z nimi robić czy nie. Polaków czasami widuję, ale nigdy jakoś nie byłem zainteresowany graniem w polskim kółku.
@Glikol_Propylenowy: w Wormsach lecę sobie te misje/kampanie jest fajnie ale przeszedłem już raz z 15 lat temu więc nie ma parcia xD
a Wiedźmin też mi w sumie zalega - tyle dobrego ze już raz ukończyłem.
o i jest jeszcze Elite Dangerous ale przedawkowałem w święta i też nie mam ochoty póki co wracać.
-najgorzej ()
@ReceNaGloweKasztanie: No właśnie nie, ostatnio wróciłem, bo grałem ostatnio jakoś w listopadzie i 3 dni dochodziłem o co tu #!$%@? chodzi z tymi szlakami handlowymi xD tym bardziej, że postawiłem na dostarczanie żelastwa z kilku innych wysp, żeby ta główna jakoś wyglądała. Plus oczywiście szlaki z nowego świata. W nowym świecie to do teraz nie wiem jeszcze co się dzieje z tymi szlakami xD ale przynajmniej mam jakiś ogólny zarys tego