Wpis z mikrobloga

Już #!$%@?ąc od wylewów, delayów, handicapów itp., to mam wrażenie, że tegoroczna wersja gry to nie tyle symulator piłki nożnej, tylko symulator zachowania człowieka w różnych parametrach fizyki w połączeniu z pinballem xD to, jak często zawodnicy się wywalają o własne nogi, jakie fikołki robią przy byle dotyku rywala itp. to robienie kur** z fizyki. Podobnie zachowanie piłki, to jak często z dużym pędem odbija się od wszystkie co możliwe, zakrawa o kpinę. Po prostu pinball.

I nie jest to wylewanie żali, bo nie wygrywam czy coś, tylko zwykła obserwacja gameplay'u.

#fut
  • 3
@syjam007 powiem tak, gram w fife od wersji 97 chyba, w futa od początku, zawsze jest dokladnie tak samo, wylewy, kick off glitche, krecenie bączków, handicap, zawsze bramki w pierwszych 5 min, albo ostatnich 5, doliczonym itp. Zakładam, że oni nawet kodu nie zmieniają tylko heja, dodają nowe bugi, jak bramki z 40 metrów w 2023, albo przewrotki co strzał kimkolwiek XD
Ale dalej sie to kupuje i gra.
Statystki na kartach
@Psychol7: mój wpis nie dotyczy ani wylewów, ani handicapów (tak, takie znaczenie ma słowo "#!$%@?ąc"), tylko zwykłej "fizyki" zachowań zawodników. Tego, że jest nierealna i poziom tego, jak często zawodnicy się wywalają, a piłka nienaturalnie odbija się od wszystkiego, jest po prostu kosmiczny. I że nie jest to symulator piłki, tylko raczej stanu nieważkości i jak zachowuje się ciało ludzkie w tkich warunkach xD

Wiadomo, nie raz #!$%@?łem, że mój Cantona