Wpis z mikrobloga

Ma ktoś ostatnio problemy ze steam deckiem, że gierki nie do końca chcą się wyłączać? Zauważyłem, że od kilku dni zaczął mi wariować xbox cloud gaming, chiaki i remote play z PS5 czy taki Final Fantasy XIV. Wcześniej przez ponad miesiąc wszystko śmigało cudownie od strzała sobie odpalałem gierki z gej passa czy grając w wyrku w gry z PS5. A teraz chiaki się rozłącza co 15 minut i muszę resetować wi-fi a cloud gaming pokazuje biały ekran i ma problem z połączeniem do sieci (chyba). Do tego gierki przy wyłączaniu zacinają się i kółeczko steam się kręci w nieskończoność. Zaczyna mnie to #!$%@?ć xD Już nie wspominając ile się musiałem #!$%@?ć, żeby w pulpicie aplikacja discovery wykonała wszystkie aktualizacje. Zacinało się na 1%. Rozwiązaniem było wyłączenie całkowite WI-FI, restart aplikacji (WTF?). Komendy flatpack repair i flatpack update nie działały. Zaczynam się martwić, bo dosyć sporo zgrzytów i problemów z konsolą mam po miesiącu użytkowania.
#steamdeck
  • 4
  • Odpowiedz
@Kraniec: Kiedy kupowałeś? Zastanawiam się czy nie wypuścili jakiejś serii z problemami. Swojego kupiłem w październiku i też po niecałym miesiącu używania zaczął świrować. Miałem problemy z przyciskami, które raz działały, a raz nie. Do tego świrował soft, wywalało błędy plazmy w trybie pulpitu, miałem problemy w trakcie instalacji updejtów czy w trakcie ładowania gier
  • Odpowiedz
@Kraniec: Próbowałem wszystkiego na własną rękę, a potem jeszcze robiłem wszystko zgodnie z instrukcjami supportu, ale nic nie pomogło. Przynajmniej RMA działa u nich sprawnie, bo po 8 dniach od wysyłki miałem już nowego u siebie
  • Odpowiedz